Macbooki to komputery, które znane są ze swojej jakości. Użytkownicy produktów od Apple’a zawsze chwalą możliwości techniczne urządzeń amerykańskiego koncernu oraz sposób ich wykonania. Wiele osób zaliczających się do szczęśliwych posiadaczy Macbooka urozmaica go wieloma ciekawymi akcesoriami. Zakupiłeś/zakupiłaś ostatnio komputer od Apple’a i nie wiesz, jakie gadżety mogą Ci się przydać? Zobacz zatem kilka poniższych propozycji!

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzajów akcesoriów do Macbooka. Każde z nich posiadają szereg zalet i z pewnością pozwalają nam jeszcze przyjemniej korzystać z tego komputera. W poniższym tekście zaprezentowane zostały te gadżety, które powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego użytkownika „laptopa z jabłuszkiem”. Koniecznie zobacz, jeśli do tej pory nie zdecydowałeś/nie zdecydowałaś się na urozmaicenie swojego Maca!

  1. Torba

Akcesorium dla każdego, kto często wraz ze swoim Macbookiem przemieszcza się między poszczególnymi lokalizacjami. Bez torby podróżowanie z komputerem jest nie tylko uciążliwe, ale również stosunkowo niebezpieczne dla naszego sprzętu. Odpowiednio schowany Mac będzie natomiast skutecznie chroniony przed uszkodzeniami, a na dodatek zawsze będziemy go mieć pod ręką! Warto też dodać, że obecnie dostępne są różnego rodzaju wzory toreb. Łatwo więc wybierzemy tę, która idealnie wpasuje się w nasz gust i doskonale dopasuje się do naszej osobowości.

  1. Dysk zewnętrzny

Macbooki najczęściej wyposażane są w dyski SSD o pojemności 128 lub 256 gigabajtów. Nie ukrywajmy – dla wielu użytkowników taka przestrzeń na osobiste pliki jest jednak niewielka. Co prawda część dokumentów można przetrzymywać w internetowych chmurach, to mimo wszystko niektóre pliki na pewno lepiej byłoby mieć pod ręką w zewnętrznej pamięci. Z tego względu polecamy zakup dysku, który szybko podłączymy za pomocą jednego kabla do Macbooka i umieścimy na nim wszystkie wybrane elementy.

 

  1. Aluminiowy stojak

Zdarza Ci się pracować na Macu w niecodziennych warunkach (np. na leżąco)? Dobrze jest zafundować sobie wyprofilowany aluminiowy stojak, na którym umieścimy nasz komputer. Z takim akcesorium korzystanie z produktu o Apple’a będzie zdecydowanie wygodniejsze! Podstawka wykonana jest oczywiście tak, by komputer stał na niej stabilnie i pewnie.

  1. Naklejki ochronne

Macbooki są bardzo podatne na różnego rodzaju zarysowania. Te oczywiście znacząco szpecą wspaniały elegancki wygląd tych komputerów. Warto zatem zainwestować w folie ochronne, które skutecznie chronią sprzęt przed mikrouszkodzeniami. Dzięki temu nasz Mac dłużej będzie się prezentować w nienaganny sposób.

  1. Naklejki ozdobne

A może chcesz nadać swojemu Macbookowi odpowiedniego designu? Za pomocą różnorodnych naklejek bez problemu zdołasz zmienić wygląd swojego komputera na spersonalizowany i oryginalny. Rozmaite grafiki, wlepki, drobne naklejki – wybór jest naprawdę bogaty. Nic nie stoi na przeszkodzie, by klapa Macbooka została ozdobiona herbem twojej ulubionej drużyny piłkarskiej lub sylwetką komiksowego superbohatera. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań i siły wyobraźni.