Marka Hama wprowadza właśnie na rynek nową linię powerbanków z serii „X”, które charakteryzują się nie tylko zróżnicowaną pojemnością, ale też możliwością ładowania urządzeń z różnymi gniazdami USB w bezpieczny i szybki sposób. Linia Essential jest dowodem, że połączenie solidności i wytrzymałości wraz z eleganckim wyglądem może przynieść wiele korzyści.

Zróżnicowana pojemność

Powerpacki z nowej linii dostępne są w czterech wersjach o różnej pojemności: „X7” 7800 mAh, „X10” 10400 mAh, „X13” 13000 mAh oraz „X20” 20000 mAh. Każdy z nich umożliwia zasilanie smartfonów i innych urządzeń przenośnych w brakującą energię. Wyposażone są w wyjścia USB, przy czym posiadają dwa wejścia, które obsługują jednoczesne ładowanie do dwóch urządzeń. Dzięki dołączonemu do zestawu kablowi micro-USB i adapterowi micro-USB typu C możemy śmiało naładować urządzenia obsługujące tego typu złącza. Zintegrowany wskaźnik pojemności LED zasygnalizuje zarówno proces ładowania jak i poziom naładowania akumulatora powerpacka.

Bezpiecznie i elegancko

Powerpacki posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz spadkiem napięcia, co często zdarza się podczas długich podróży na przykład pociągiem, zwłaszcza przy ładowaniu urządzenia. Dzięki zastosowaniu atestowanych ogniw, które gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość, nie musimy już martwić się wyżej wymienionymi sytuacjami. Ani przeciążenie sieci, głębokie rozładowanie oraz zwarcie, które mogą uszkodzić urządzenie mobilne, nie stanowią problemu przy korzystaniu z powerpacków z linii Essential. Producent zadbał także o najwyższy standard designu. Stylowy wygląd i zachowanie sprawiają, że produkty dobrze się prezentują i wygodnie układają w dłoni. Sama obudowa charakteryzuje się pokryciem wykonanym z karbowanego, wysokiej jakości plastiku, który zapewnia dobrą przyczepność – dzięki temu nie wypadnie on nam z rąk tak łatwo.

Ze względu na zróżnicowane pojemności powerpacki z linii Essential posiadają odpowiednio różny przedział cenowy: od 69,90 zł do 119,90 zł. Za tę kwotę otrzymujemy solidną jakość, bezpieczeństwo i szybkość ładowania w każdych warunkach. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta – marki Hama.