Sortowanie ubrań to najmniej przyjemna część prania. Musimy bowiem oddzielić rzeczy kolorowe od białych i delikatne tkaniny od tych mniej wymagających. A z tym, nawet najbardziej doświadczona pani domu może mieć problem. Dlatego marka Hotpoint, producent nowoczesnych i funkcjonalnych sprzętów gospodarstwa domowego, proponuje rozwiązanie idealne – najnowsza linia pralek wyposażona została w specjalne funkcje, dzięki którym eliminuje problem segregacji ubrań i umożliwia pranie wszystkich kolorów razem, a przy tym jest bezpieczna dla delikatnych tkanin.

 

Hotpoint

 

Białe i kolorowe w jednym cyklu!

Przed upraniem białych i kolorowych ubrań czeka nas ich segregacja. Choć pozornie wydaje się, że czynność ta nie wymaga zbyt wiele czasu, to średnio zajmuje nam ona ok. 11 godzin rocznie! Marka Hotpoint, znalazła sposób na zachowanie tego czasu dla siebie. W swojej nowej pralce zastosowała innowacyjne technologie, które umożliwiają pranie białych i  kolorowych ubrań razem, bez obawy zafarbowania, a dodatkowo eliminują ponad 100 najbardziej uciążliwych plam już w 20°C!

Na czym zatem polegają technologie: DIRECT INJECTION oraz DIGITAL MOTION?

Innowacyjny mus piorący

W standardowych pralkach dostępnych na rynku detergent opada na dno razem z wodą i zmieszanie następuje dopiero po podgrzaniu wody. Natomiast dzięki technologii DIRECT INJECTION zastosowanej w najnowszych modelach pralek Hotpoint, woda i detergent już na początku cyklu są mieszane razem, tworząc specjalny mus piorący w celu lepszego wnikania w tkaninę oraz lepszej aktywacji enzymów piorących. Gwarantuje to aż o 60% wyższą skuteczność prania (w porównaniu z tradycyjnym detergentem) i pozwala usunąć ponad 100 plam w 20°C oraz prać białe i kolorowe ubrania w jednym cyklu. Istotna przy usuwaniu plam jest także technologia DIGITAL MOTION. To 10 nowych ruchów bębna w jednym cyklu odplamiania, które zostały zaprojektowane do usuwania konkretnych plam. Zastosowane rozwiązania zapewniają dłuższą żywotność urządzenia oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej.

 

Technologie, które dają oszczędność

Zastosowane technologie w najnowszej linii pralek Hotpoint, sprawiają, że sprzęty te są skuteczne, ergonomiczne, a przy tym oszczędzają nasz czas i pieniądze. Najnowsze pralki posiadają np. szybki cykl odplamiania Turbo, który eliminuje 40 najtrudniejszych do usunięcia plam już w 20°C w czasie 45 minut. Ponadto zostały wyposażone w opcję pozwalającą skrócić czas wybranego programu nawet do 50%. Dodatkowo zastosowana w wybranych modelach technologia Eco Rain daje sporą oszczędność – o 50% zmniejsza zużycie energii, a o 20% wody. W ten sposób urządzenie zapewnia najwyższe standardy efektywności, przy możliwie najniższym zużyciu zasobów.

Pralki marki Hotpoint z najnowszej linii, wyróżniają się łatwością obsługi, najwyższą jakością oraz wyjątkowym designem. Drzwi i pokrętło dostępne są w pięciu kolorach wykończenia: białym, czarnym, antracytowym, srebrnym i kolorze inox. To idealne połączenie technologii, estetyki i oszczędności energii.