Praca, sprzątanie, wyprowadzanie psa, poranna toaleta, zakupy, nauka – nawet nie zdajesz sobie sprawy ile czasu poświęcasz tym czynnościom każdego dnia. Uświadamiasz to sobie, gdy brakuje Ci go na to, co naprawdę lubisz – kino, gotowanie, koncerty, randki, imprezy, książki, siłownię, rower, rolki i na wszystkie inne Twoje pasje. Z pomocą przychodzi Cap Time – aplikacja, dzięki której czas nie będzie przeciekał Ci przez palce.

Cap Time to proste, ale maksymalnie użyteczne narzędzie pozwalające na monitorowanie tego, w jaki sposób spędzamy czas. Najczęściej wykonywane czynności połączono tu w 23 kategorie, które na których śledzenie może zdecydować się użytkownik. Dzięki temu możemy przekonać się ile czasu spędzamy robiąc zakupy, przemieszczając się, wychodząc ze znajomymi czy zajmując się zwierzętami.

Rejestracja
Rejestracji można dokonać tworząc niezależne konto, jak i wykorzystując dane z serwisu Facebook – ta opcja pozwala na udostępnianie aktywności użytkownika jego znajomym z potalu.

Dostępność
Cap Time dostępny jest na urządzeniach mobilnych (dla systemów Android, iOS, Windows Phone) oraz w przeglądarce internetowej. Dane użytkownika są przechowywane w chmurze i synchronizowane w czasie rzeczywistym – dzięki temu może on rozpocząć rejestrowanie aktywności w jednym urządzeniu i zakończyć je w innym.

Priorytety
Za priorytet uznaliśmy wygodę korzystania z aplikacji. Dlatego Cap Time umożliwia personalizację interfejsu – mówi Marek Wycisk, IT Project Manager w EPSTIM, kierujący pracami nad aplikacją. Użytkownicy mają możliwość ukrywania nieużywanych aktywności z pulpitu, co ułatwia nawigację wśród tych częściej wykorzystywanych.

Co wyróżnia Cap Time na tle innych aplikacji?
Intuicyjność nawigacji, personalizacja interfesjsu, a przede wszystkim  możliwość śledzenia wielu aktywności równolegle! Dzięki temu użytkownicy mogą monitorować czas poświęcany jednocześnie na słuchanie muzyki i spacer.

Statystyki
Informacje zebrane przez aplikację podsumowywane są w postaci wykresów kołowych i tabel. Prezentują one to, jak – i gdzie – użytkownik spędził czas w danym dniu, tygodniu, miesiącu. Pozwalają także sprawdzić, jak długo w konkretnym okresie użytkownik sprzątał, gotował czy oglądał filmy.

Funkcje aplikacji:

  • śledzenie kilku aktywności jednocześnie
  • logowanie przy użyciu danych z Facebooka
  • statystyki (dzienne, miesięczne, ogólne) w postaci tabel, wykresów kołowych i słupkowych
  • udostępnianie aktywności i statystyk w serwisie Facebook
  • synchronizacja danych z serwerem w czasie rzeczywistym
  • personalizacja interfejsu
  • śledzenie lokalizacji

Dostępność:

  • Android: od wersji 4.0
  • Windows Phone: od wersji 8A
  • iOS: od wersji 7.0

http://www.cap-time.com,

Dodatkowych informacji udzielają:
Marek Wycisk, IT Project Manager, m.wycisk@epstim.com, (32) 700 26 10
Zuzanna Tomaszek, Junior PR&Marketing Specialist, z.tomaszek@epstim.com, (32) 700 26 04

zrzuty cap time (2)  zrzuty cap time (6) zrzuty cap time (7)zrzuty cap time (7)