W czerwcu br. miała miejsce odsłona nowej witryny internetowej MM Cars w Katowicach. Największy wielomarkowy salon samochodowy na Śląsku, Dealer roku 2011 w Polsce, zlecił wykonanie modernizacji swojej strony katowickiej agencji Cyberstudio, doświadczonej w tego typu realizacjach. Design nowej witryny zgodny jest z najnowszymi trendami i wpisuje się w estetykę samego salonu, a odwiedzanie strony stało się dla użytkownika łatwe i czytelne.

Zoptymalizowano pod względem wydajności niektóre funkcje, między innymi wyszukiwanie samochodów przez zastosowanie przebudowanych i wydajniejszych wyszukiwarek.

Strona funkcjonuje w oparciu o autorski system Cyberstudia, abeon.cms, zapewniający bezproblemową edycję treści. Pozwoliło to między innymi na sprzężenie witryny MM Cars z motoryzacyjnymi serwisami ogłoszeniowymi, dzięki czemu w momencie dodawania samochodu do katalogu salonu pojawia się on również na serwisach otoMoto i Gratka.

Nowa strona salonu dostosowana jest także do urządzeń mobilnych, samoczynnie dostosowuje się też do rozdzielczości każdego urządzenia, na jakim jest oglądana.

screen-mmcars-art