Organizacja Buyers Laboratory Inc. (BLI), jedna z najbardziej opiniotwórczych, niezależnych organizacji w dziedzinie badań i analiz urządzeń drukujących, zakończyła dwumiesięczne, intensywne testy eksploatacyjne drukarki Kyocera ECOSYS P2135dn. W ich wyniku drukarka otrzymała certyfikat produktu „wysoce rekomendowanego” (Highly Recommended) oraz „niezawodnego” (Reliability Certified). Eksperci docenili wysoką wytrzymałość drukarki oraz jej wyjątkową niezawodność, czym wyróżnia się ona na tle swoich konkurentów. Zwrócono też uwagę na możliwość łatwego przesłania danych za pomocą sieci Wi-Fi oraz niewielkie, kompaktowe rozmiary urządzenia. Dodatkowym atutem drukarki jest umiejscowienie portu USB z przodu obudowy, co bardzo ułatwia obsługę urządzenia.

„Unikalne rozwiązania Kyocery zastosowane w drukarce Kyocera ECOSYS P2135dn gwarantują jej wysoką niezawodność oraz trwałość. Dzięki ceramicznemu bębnowi jest ona w stanie wydrukować sto tysięcy wydruków bez konieczności jego wymiany. Jednocześnie rozdzielenie bębna i kasety z tonerem oznacza obniżenie kosztów eksploatacyjnych, a łączność Wi-Fi wygodę w przesyłaniu dokumentów do drukarki. Wyróżnienia Buyers Laboratory Inc. (BLI) jednoznacznie pokazują, że drukarka Kyocera ECOSYS P2135dn spełnia najwyższe międzynarodowe normy i wymagania” –powiedział Michał Gembal, Dyrektor Marketingu Arcus S.A., wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

Kyocera ECOSYS P2135dn to niewielka, nabiurkowa drukarka przeznaczona dla małych i średnich firm. Dzięki nowoczesnej konstrukcji jest w stanie drukować z prędkością do 35 stron na minutę w formacie A4, a podajniki na papier pomieszczą do 800 arkuszy. Użytkownicy z pewnością docenią też specjalny tryb cichego wydruku oraz możliwość druku dwustronnego. Niskie koszty eksploatacji z kolei zagwarantują generowanie niemałych oszczędności.

Kyocera ECOSYS ECOSYS P2135dn jest dostępna w sieci sprzedaży Arcus SA, wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

 

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi
i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

 

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności
w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

 

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.