Kilka dni temu pod adresem www.edifier.com.pl został uruchomiony nowy sklep internetowy marki Edifier. Można w nim zakupić wszystkie dostępne w Polsce produkty tej marki: począwszy od designerskich głośników Luna Eclipse i Spinnaker, poprzez stacje dokujące do iPhone’a, przenośne odtwarzacze oraz głośniki typu Studio, na słuchawkach skończywszy. Sklep Edifier ma nowoczesny, dostosowany do stylistyki swoich produktów wygląd, przejrzysty i intuicyjny interfejs oraz wygodną w użytkowaniu, czytelną wersję dostosowaną do urządzeń mobilnych.

W związku z uruchomieniem sklepu, Edifier przygotował dla swoich klientów promocję, dzięki której w dniach od 20 czerwca do 10 lipca wszystkie produkty marki będzie można zakupić z dziesięcioprocentowym rabatem.

W promocji znalazły się m.in. głośniki z serii Edifier Studio charakteryzujące się niezwykłą precyzją wykonania, ogromną mocą wyjściową oraz czystym, zrównoważonym brzmieniem o wysokiej dynamice, z mocnymi i wyrazistymi basami. Zestawy z tej kategorii doskonale sprawdzają się zarówno podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów, ale też jako zestaw komputerowy, a dzięki temu, iż pozwalają na podłączenie wielu urządzeń jednocześnie, personalizacja naszych preferencji muzycznych jest wyjątkowo wygodna.

Dla osób ceniących sobie przede wszystkim odważny i niebanalny wygląd, znakomitym rozwiązaniem będą designerskie głośniki i stacje dokujące, które znalazły się w ofercie firmy. Na uwagę zasługuje chociażby system Edifier Spinnaker E30 BT, który uderza nie tylko swoją oryginalną stylistyką – jego wysmukły kształt kieruje dźwięk w stronę słuchacza, jednocześnie go wzmacniając. Spośród stacji dokujących warto wspomnieć z kolei o przenośnym systemie Edifier On The Go Encore IF350 oraz zestawie Edifier Breathe IF600, które łączy wyjątkowo elegancki, minimalistyczny i nowoczesny wygląd oraz wysoka jakość dźwięku.

Z kolei Edifier MP233 to przenośny głośnik nowej generacji. W jednym niewielkim przenośnym urządzeniu łączy najwyższy poziom brzmienia oraz jakości dźwięku z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Należy tu wspomnieć przede wszystkim o możliwości bezprzewodowego połączenia Bluetooth, jak również odbywania rozmów telefonicznych (nawet w trybie konferencyjnym – z licznymi odbiorcami).

Promocją objęte zostały także zestawy komputerowe (2.0, 2.1 oraz 5.1), począwszy od płaskich głośników satelitarnych zasilanych przez USB (Edifier M1250), poprzez zestawy głośników 2.1 w eleganckiej obudowie z płyty MDF minimalizującej rezonans akustyczny, na wielofunkcyjnym systemie kina domowego, wyposażonym w system udźwiękowienia Dolby Digital, Dolby Pro Logic II oraz DTS, skończywszy (Edifier S760D). Wszystkie modele mogą być wykorzystywane tak w domu jak i biurze, spełniając wymagania zarówno miłośników muzyki, czy filmów, ale także ceniących sobie wspaniałą gamę tonów i wyśmienitą jakość dźwięku pasjonatów gier komputerowych.

W promocji znalazły się również słuchawki, wśród których wyróżnia się jeden model: Edifier G2 Gammatera. To prawdziwa nowość na naszym rynku – słuchawki stworzone przez specjalistów marki z myślą o graczach komputerowych. Te słuchawki gamingowe zadowolą każdego, kto oczekuje czystego dźwięku i wygody użytkowania, zaś dzięki doskonałej lokalizacji pola akustycznego nadają się również do odsłuchu muzyki.

Promocja obowiązuje w dniach 20 czerwca – 10 lipca i skierowana jest do wszystkich Klientów indywidualnych, którzy w tych dniach dokonają zakupów w sklepie www.edifier.com.pl

Informacje dodatkowe:

Oficjalnym przedstawicielem i importerem produktów marki Edifier® jest firma Sinus Sp. z o.o. – właściciel sklepu internetowego http://edifier.com.pl

 

*****

Firma Edifier Technology Company Ltd. powstała w Pekinie w roku 1996 jako małe przedsiębiorstwo o zasięgu krajowym. Od początku istnienia urosła do rangi poważnej międzynarodowej organizacji, obejmując swoją działalnością także Amerykę Północną, Południową, Europę, Bliski Wschód oraz Azję w regionie Pacyfiku. Obecnie firma Edifier jest liderem w branży. Aktualnie posiada biura sprzedaży w Kanadzie, Hong Kongu, Chinach, Australii i Argentynie, a w kanadyjskim Vancouver oraz w Pekinie posiada dział badań i rozwoju produktów.

Firma Edifier prowadzi własne badania, zajmuje się projektowaniem wyrobów, wzornictwem, wytwarzaniem oprzyrządowania, montażem obudów drewnianych i montażem końcowym oraz globalnym marketingiem i sprzedażą wszystkich marek spod znaku Edifier.

Edifier prowadzi produkcję w dwóch własnych zakładach, które wytwarzają i dystrybuują rocznie ponad 8 mln urządzeń audio. Jeden z zakładów mieści się w Songshan Lake Industrial Park w Dongguan w Chinach, drugi w Pekinie. Łącznie Edifier i Edifier International zatrudniają ponad 5 000 osób na całym świecie, a dystrybutorzy działają w ponad 70 krajach.

*****