Nadmiar obowiązków i informacji nie służy zachowaniu porządku na biurku. Dlatego oprócz dobrego organizera potrzebny jest specjalny adapter EZ-Dock Lite ze stacją dokującą od marki Icy Dock. To połączenie funkcjonalności i ciekawego designu.

Nowoczesne funkcje

MB881U3-1SA 2.5″ & 3.5″ SATA i IDE ze stacja dokującą jest idealnym urządzeniem dla wszystkich osób,które potrzebują wysokiej jakości adaptera do dysku twardego. Posiada nowy interfejs USB 3.0 z transferem do 5 Gb/sec, ale jest również zgodny wstecz z USB 2.0. Model ten będzie działać zarówno z dyskami SATA jak i IDE a z komputerem łączy się za pomocą interfejsu USB 3.0. Możemy podłączać zarówno dyski 2.5″ jak i 3.5″ a zasilanie pobierane jest za pomocą kabla USB lub w przypadku większych dysków, 3.5″ za pomocą zewnętrznego zasilacza. Przycisk włącz/wyłącz ułatwia oszczędzanie energii i wydłuża żywotność napędu. Jest kompatybilny z każdym komputerem z systemem Windows lub Mac’iem.

Istotne korzyści

Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, co pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku. Zapewnia doskonałe chłodzenie dysku, chroniąc go przed przegrzaniem. Brak zbędnych kabli, pozwala na łatwe korzystanie. MB881U3-1SA posiada zdejmowany stojak, który można usunąć z adaptera i urządzenie staje się bardziej mobilne. Nowoczesny design sprawia, że nie wygląda on brzydko. Wręcz przeciwnie może być częścią wystroju wnętrza.