Fortress Gifts przygotował kolekcję produktów promocyjnych z filcu. Torba na zakupy, na laptop, torba listonoszka, aktówka na dokumenty, plecak, czy torba plażowa to oryginalne gadżety. Bogata paleta kolorów, możliwość tworzenia designerskich artykułów promocyjnych powoduje, iż filc cieszy się dużym powodzeniem. Jako gadżet reklamowy może być upominkiem, z którego skorzystamy na co dzień. To połączenie nietuzinkowego materiału z nowoczesnym wzornictwem.

Klasyczna torba filcowa w różnych wzorach, z wewnętrznymi i zewnętrznymi kieszonkami jest uniwersalnym, bardzo trendy gadżetem codziennego użytku. Na każdej torbie jest możliwość umieszczenia logo produktu / firmy Klienta.

Podręczna torba listonoszka to nowa propozycja Fortress Gifts. Must have w każdej szafie! Torba do przewieszenia przez ramię, do której spakuje się najbardziej potrzebne podręczne rzeczy. Modna, z wewnętrznymi kieszonkami, na pasku, jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.

W kolekcji gadżetów z filcu znalazła się również teczka aktówka, na dokumenty. W wersji wieczorowej, stanie się torebką kopertówką. Fortress Gifts proponuje różne wielkości  i kolorystykę.

Torba na laptop w innym wydaniu to torba z filcu, na ramię. Jest bardzo efektownie  i starannie wykończona, z wewnętrznymi kieszeniami.

Filc można z powodzeniem wykorzystać dla przygotowanie nieco większej torby plażowej, która pomieści niezbędne akcesoria. Torba pojemna, z zapięciem, do noszenia na ramieniu lub w ręce, dostępna w energetycznych kolorach.

Na każdym produkcie Fortress Gifts istnieje możliwość umieszczenia logo Klienta (haft, sitodruk, termotransfer, grawer).

fortressgifts.pl
facebook.com/FortressGifts
fortressgifts.pl/katalogi/pluszak.htm