Gadżety reklamowe są świetnym środkiem promocji – każdy klient cieszy się, kiedy w dowód uznania za korzystanie z oferty firmy dostaje upominek. Śmiało więc możesz zdecydować się na podobny środek promocji. Drogie, tańsze, dla pań, panów, dzieci – wybór jest niezwykle szeroki. Z powodzeniem możesz również zdecydować się na wybór gratisów dla kierowców – osób mobilnych jest całkiem sporo, będziesz więc miał/a pewność, że gadżety Twojej firmy będą doskonałe dla wielu osób. Co się sprawdzi?

Zawieszka zapachowa

Wielu kierowców ma w swoim samochodzie zawieszki – ładnie się prezentują, często są w ciekawych kształtach i pozostawiają w samochodzie świeży zapach. Będzie to więc doskonały gadżet reklamowy, idealny zarówno dla pań, jak i panów. Możesz wybrać różne kształty i kolory, ale przede wszystkim zadbaj, aby zawieszki miały ładny, ciekawy wygląd i delikatny zapach – zbyt duszące mogą nie przypaść do gustu wielu osobom.

Breloczek

Doskonale sprawdzi się jako zawieszka do kluczyków – dzięki niemu będzie łatwiej je znaleźć w kieszeni czy torebce. Breloczek na pewno będzie towarzyszył Twojemu klientowi w każdej podróży, zadbaj więc o ciekawy kształt – koniczynka, kostka do gry, samochód czy taki z wmontowanym alkomatem albo latarką? Wybór jest bardzo szeroki – http://www.easyb2b.pl/promo/breloki.

Uchwyt na telefon

Niezwykle przydatna podczas jazdy samochodem rzecz. Dzięki niej telefon będzie miał swoje konkretne, bezpieczne miejsce i nie będzie leżał rzucony niedbale na siedzenie pasażera. Każdy klient z pewnością doceni zapewnienie bezpieczeństwa jego smartfonowi. Przymocowany w widocznym miejscu pozwoli również na bezpieczne sprawdzenie, czy nie dzwoni ważny klient bądź osoba, na wiadomość od której kierowca czekał długi czas.

Kubek termiczny

Wielu z nas często w biegu dopija kawę w domu, spiesząc się do pracy lub niekiedy pozostaje ona niespełnionym, porannym marzeniem. Dlatego doskonałym gadżetem będzie kubek termiczny – pozwoli na zabranie ulubionego napoju w podróż każdemu kierowcy. Będzie można spokojnie się z niego napić podczas postoju i nie martwić się, że kubek przecieknie czy rozleje kawę lub herbatę na tapicerkę.