Filc to bardzo plastyczny i wdzięczny materiał, z którego można przygotować modne i  ciekawe gadżety reklamowe. Filc ma wiele zastosowań. Fortress Gifts zaproponował produkty codziennego użytku, gadżety dla biura oraz gadżety w świątecznej odsłonie. Niebanalny produkt dla akcji promocyjnych, eventów czy gadżetów korporacyjnych. To odpowiedni czas na zaplanowanie świątecznych upominków.

Fortress Gifts, dostawca produktów promocyjnych proponuje serię gadżetów reklamowych z filcu. Nowe wzory, szeroka gama kolorystyczna oraz bardzo łatwy w obróbce materiał to główne cechy wyróżniające filc.

Filc ujmuje. Filcowe gadżety reklamowe o różnorodnych zastosowaniach przyciągają uwagę Klienta. Fortress Gifts proponuje gadżety z grupy akcesoriów codziennego użytku, gadżetów do biura. Produkty promocyjne z filcu z powodzeniem mogą wesprzeć kampanie promocyjne marek i firm czy będą atrakcyjnym upominkiem dla pracowników i klientów firmy.

Filc jest wykorzystywany w akcesoriach codziennego użytku, które przydadzą się w każdym domu. Jako brelok do kluczy wraz z kieszonką na informację, jako torby śniadaniowe lub torby i torebki do pracy / do szkoły, jako pudełko zbiorcze na chusteczki higieniczne. Filc jako etui na telefony komórkowe prezentuje się z dużą elegancją i prostotą.

Osobną grupę stanowią gadżety z filcu towarzyszące podczas Świąt Bożego Narodzenia. Fortress Gifts oferuje różnego rodzaju atrakcyjne podkładki na stół, czy pod kubek. Kolorowe zawieszki w kształcie choinki, bombki, sopelka, gwiazdki, czy aniołka – jako element świątecznego wystroju ucieszą i podkreślą atmosferę. Filc bardzo dobrze sprawdza się jako atrakcyjne opakowanie / pudełko / torebka / kieszonka na prezent. Jako etui na butelkę wina podkreśli wyjątkowość prezentu. Skarpeta na słodkości i inne niespodzianki może być również wykonana w atrakcyjnej formie z filcu. Ciekawym rozwiązaniem jest rodzaj obrączek/pierścieni do serwetek wykonanych z filcu, które na każdym stole wzbudzą zainteresowanie.

Na każdym produkcie Fortress Gifts istnieje możliwość umieszczenia logo Klienta.

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts
www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszaki.htm