Adapter MB981U3N-1SA Icy Dock to urządzenie przenośne, pozwalające zaoszczędzić przestrzeń. Szybko i wygodnie transferuje dane. Posiada 5 cech, które powinien mieć każdy adapter. Tylko wtedy można w pełni spełnić wymagania użytkowników.

Funkcjonalność

Adapter MB981U3N-1SA obsługuje niemal wszystkie rodzaje napędów: ATA (IDE), SATA, 2,5” oraz 3,5”. Dzięki funkcji Plug&Play możliwa jest wsteczna kompatybilność do USB 2.0, co pozwala na korzystanie ze starszych urządzeń. Złącze SuperSpeed zapewnia bezproblemowe podpięcie dla nowoczesnych PC lub Maców. Adapter jest w pełni niezawodny, bez względu na rodzaj pozostałych urządzeń i akcesoriów.

Szybkość

Praktyczny adapter powinien mieć kolejną istotną cechę – szybkość. Użytkownicy często przesyłają dużą ilość danych, dlatego tak ważne jest, aby mogli to zrobić błyskawicznie. Icy Dock zapewnia maksymalną prędkość 5 Gb/s. Umożliwia to szybki transfer i ułatwia codzienną pracę.

Oszczędność miejsca

Minimalistyczny design MB981U3N-1SA pozwala na znaczne ograniczenie przestrzeni wykorzystując niewiele miejsca niezależnie od pozycji, w której jest ustawiony. Pozwala to na dostosowanie się do różnych powierzchni i sprawia, że adapter można wykorzystać praktycznie wszędzie. Takie urządzenie może się przydać w różnych sytuacjach i warto mieć je zawsze przy sobie. MB981U3N-1SA jest podręczny i można go łatwo przenosić.

Bezpieczeństwo

Zaimplementowane porty SATA i IDE w pełni zabezpieczają włożone dyski i pomagają przeciwdziałać utracie danych lub uszkodzeniom złączy napędów. Dodatkowo wyeksponowanie dysków twardych pozwala na w pełni pasywne rozpraszanie ciepła dla optymalizacji chłodzenia i poprawy wydajności.

Łatwy dostęp

Strategicznie rozmieszczone porty i beznarzędziowa konstrukcja sprawiają, że w MB981U3N-1SA można szybko wymieniać dyski, zaledwie w ciągu kilku sekund. Indywidualny przycisk zasilania służy także jako wskaźnik LED i pozwala użytkownikom zwiększyć żywotność napędów i oszczędzać energię, gdy te nie są używane. Każdy rodzaj dysku jest kompatybilny z adapterem, a jego użycie wymaga tylko 3 prostych kroków: włożenie dysku, podłączenie niezbędnych kabli i wciśnięcie przycisku zasilania.

Większość 2,5” HDD lub SSD może być napędzana przez pojedyncze połączenie USB. Dla dysków 3,5” SATA został dołączony niewielki zasilacz, zaś dla 3,5” IDE 4-pinowy kabel, aby zapewnić wystarczającą moc.

***

ICY DOCK od ponad 13 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją urządzeń peryferyjnych. Marka skupia się na ciągłym rozwoju technologii produktów. Dzięki temu wykreowała skuteczne procedury tworzenia nowych urządzeń w celu zaspokojenia wymagań rynku i potrzeb konsumentów.
Wyłącznym dystrybutorem produktów ICY DOCK w Polsce jest:
Mospan
ul.Zamiany 16, 02-786 Warszawa