Marzysz o nowoczesnej kamerze sportowej, która towarzyszy Ci w najbardziej ekstremalnych sytuacjach? Podróże, wypady weekendowe, sporty outdoorowe – każda chwila zasługuje na uwiecznienie! Poznaj GoPro i przekonaj się, że dzięki sportowej kamerze i praktycznym akcesoriom nie umknie Ci żaden moment!

Uwiecznij swoją sportową pasję

Nieograniczone możliwości filmowania – w ruchu, pod wodą, na kasku – to wszystko zapewnia nowoczesna kamera GoPro, która może towarzyszyć Ci podczas wakacyjnych wyjazdów lub w czasie uprawiania sportów outdoorowych. A jeśli do tego dodasz jeszcze praktyczne GoPro akcesoria – otrzymasz niezbędny ekwipunek każdego konesera ujęć w ruchu. Jesteś pasjonatem nurkowania, uwielbiasz szusowanie po austriackich stokach, a może Twoją zajawką jest wspinaczka wysokogórska? Niezależnie od tego, jaka jest Twoja pasja, uwiecznij wszystkie momenty dzięki sportowej kamerze, którą możesz umieścić na kasku, nodze, nadgarstku lub specjalnym wysięgniku. Możliwość nagrywania w fenomenalnej rozdzielczości 4K i 30 klatkach na sekundę sprawi, że Twoje wspomnienia ożyją milionem barw, a najdrobniejsze detale będą szczegółowo odwzorowane. Kamery GoPro pozwalają na filmowanie wyjątkowych timelapsów i cyfrową stabilizację obrazu. Czy potrzebujesz czegoś więcej?

Postaw na najlepsze akcesoria

Najwyższa jakość ujęć, którą gwarantuje kamera GoPro to jednak nie wszystko. Żeby w pełni wykorzystać możliwości tego nowoczesnego sprzętu, potrzebujesz dodatkowych akcesoriów. Interesuje Cię obsługa bez konieczności angażowania rąk? Tak, to wszystko jest możliwe, a pozwalają na to funkcjonalne GoPro akcesoria, dzięki którym Twoje filmy staną się jeszcze ciekawsze. Pasek na szyję, dłoń, uchwyt na głowę, a może mocowanie do kasku? Wybieraj spośród wielu praktycznych dodatków. Nietypowe ujęcia ukażą Twoje wspomnienia z zupełnie innej perspektywy, zachwycą najbliższych i napełnią Cię uczuciem dumy. Zależy Ci na błyskawicznej obsłudze kamery i akcesoriów? Postaw na przydatne złączki pozwalające na szybkie zamontowanie kamery na kasku lub ramie roweru. A może filmujesz dużo i potrzebujesz wymiennych akumulatorków? Wykorzystaj zapasowe baterie o wysokiej wydajności, które zdecydowanie wydłużą czas filmowania.

Filmuj pod wodą i przeglądaj pliki na bieżąco

Obsługa kamery bez angażowania rąk zapewnia niespotykane dotąd możliwości, ale nie wyczerpuje w pełni wszystkich opcji, które gwarantuje kamera GoPro. Wybierasz się na egzotyczne wakacje? Spędzisz urlop przy hotelowym basenie czy będziesz podziwiał uroki raf koralowych? Wykorzystaj wodoodporne GoPro akcesoria, dzięki którym sfilmujesz podwodne widoki i uzyskasz niesamowite ujęcia. Specjalna wodoszczelna obudowa zabezpieczy Twoją kamerę przed zniszczeniem, a Tobie zapewni wyjątkowe kadry. Bardzo przydatnym dodatkiem jest także dotykowy ekran LCD, który umożliwia przeglądanie i kasowanie plików na bieżąco. Masz za mało pamięci na karcie? Nie zapominaj o tym, że kamery GoPro umożliwiają automatyczny upload plików do chmury – nie musisz już wybierać pomiędzy ciekawymi ujęciami i kasować ich. Chcesz zminimalizować ryzyko drgań? W takiej sytuacji przydadzą Ci się funkcjonalne stabilizatory, dzięki którym zarejestrowany obraz będzie idealny.

Wybierasz się na wakacje? Poszukujesz niezawodnego sprzętu, dzięki któremu uwiecznisz wyjątkowo chwile w towarzystwie przyjaciół? Odwiedź sklep, w którym znajdziesz nie tylko kamery GoPro, ale również praktyczne akcesoria. Zapraszamy na www.360sklep.pl

go-pro