Cieplejsze dni zdecydowanie zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W trakcie wspólnych pikników, grillowania, wycieczek, przesiadywania na balkonie lub w ogrodzie nie może zabraknąć ulubionej muzyki. Niewielki głośnik Bluetooth Hama Pocket zapewni świetną zabawę przez okrągłe 10 godzin nawet gdy bateria w smartfonie wyczerpie się, gdyż ten mały gadżet posiada możliwość odtwarzania muzyki także z karty Micro SD.

Zawsze tam, gdzie Ty

Niewielki rozmiar (9,2 x 3,2 x 8 cm) głośnika Pocket sprawia, że jest on doskonałym towarzyszem wiosennych spotkań z rodziną i znajomymi – mieści się w kieszeni i tym samym nie zajmuje sporo miejsca. Zyskujemy pełną mobilność dzięki zasilaniu z akumulatora, który można ładować za pomocą kabla USB. Pocket może również posłużyć jako zintegrowany zestaw głośnomówiący w każdych warunkach z gwarancją zachowania dobrej jakości rozmów telefonicznych. Podłączenie jest niezwykle proste – wystarczy sparować głośnik z dowolnym urządzeniem wyposażonym w funkcję Bluetooth i już. Zasięg Hama Pocket to standardowe 10 m. Dzięki niemu możemy cieszyć się ulubioną muzyką przez okrągłe 10 h po jednokrotnym naładowaniu, chociaż wbudowane gniazdo jack 3,5 mm pozwala również na podłączenie urządzenia mobilnego za pomocą odpowiedniego kabla. Głośnik pokryty jest miłym w dotyku materiałem w wyrazistych kolorach pasujących do każdych okoliczności.

270 gram mocy

Głośnik Hama Pocket to urządzenie, które sprawdzi się idealnie w każdych warunkach dzięki mocy zasilania 2,96 Wh. Źródłem zasilania jest wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 800 mAh. Co ciekawe, głośnik posiada wbudowane wejście na kartę Micro SD. Mimo, że urządzenie działa w systemie mono, to jednak maksymalna moc 3 W pozwala na rozkręcenie całkiem głośnej imprezy plenerowej i nie tylko. Ważący 270 gram Hama Pocket to głośnik odpowiedni dla każdego, kto lubi małe gabarytowo urządzenia, które zaskakują swoją mocą.

Jeśli poszukujemy niedrogiego i dobrego jakościowo głośnika Bluetooth warto rozważyć propozycję Hama Polska i dać porwać się dźwiękom w dobrej jakości. Pocket dostępny jest już w cenie 79 zł, a więcej szczegółów na jego temat znajduje się na stronie producenta.