Fortress Gifts, specjalizujący się w gadżetach dla akcji promocyjnych, eventów czy gadżetach korporacyjnych prezentuje designerskie termosy i kubki termiczne. Co łączy wszystkie te artykuły? Przydadzą się na chłodniejsze dni, skutecznie rozgrzewają. Nowości to efektowny termiczny kubek ceramiczny. Nowym trendem jest kubek termiczny DOUBLE WALL o podwójnych ściankach i bardzo dobrych właściwościach termicznych.

Termos nie musi być nudnym gadżetem! To przydatny gadżet, na spacer, na wycieczkę, czy dla dziecka do szkoły. Fortress Gifts prezentuje termosy o różnych kształtach, wykonane z tworzywa lub ze stali nierdzewnej, o różnorodnej pojemności. Termosy kuszą kolorem i zapewniają duży komfort użytkowania.

Modnym i funkcjonalnym gadżetem jest kubek termiczny. Przyda się w drodze do pracy, podczas jazdy samochodem, czy na spacer. Kubek na mocną kawę lub aromatyczną herbatę. Bardzo pomocny gadżet! Fortress Gifts proponuje wiele wzorów do wyboru, z uchwytem, z karabińczykiem, w nietypowych, bardzo nowoczesnych kształtach. Kubek ma wiele możliwości umieszczenia wyróżniającej się grafiki. Kubki mogą być wykonane z lekkiego tworzywa, co ważne – z materiałów przyjaznych środowisku wolnych od BPA. Dużą popularnością cieszą się także lubki ze stali nierdzewnej.
Nowością jest kubek termiczny ceramiczny, bardzo efektowny i lekki. Nowym trendem jest również kubek termiczny DOUBLE WALL, czyli kubek posiadający podwójne ścianki, które jeszcze dłużej utrzymują temperaturę napoju.

Produkty promocyjne Fortress Gifts są zbadane pod kątem zgodności z przepisami Unii Europejskiej.

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts
www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszaki.htm