W ostatnich latach dużą popularność zyskały różne akcesoria do telefonów takie jak pokrowce na telefon, etui, folie ochronne, szkła hartowane, chwyty na telefon czy nawet rękawiczki, które pozwalają na obsługiwanie panelu dotykowego, czyli ekranu naszego nowoczesnego smartphone. Zastanawiacie się gdzie zaopatrzyć się w te produkty? W tym artykule przedstawimy kilka miejsc, gdzie można je kupić!

Sklepy i stoiska w galeriach handlowych

hurtownia gsmPraktycznie w każdej większej czy mniejszej galerii handlowej znajdziemy albo sklep, albo wyspę z akcesoriami do telefonów. Głównym asortymentem tego typu stoisk są folie ochronne, a także różne rodzaje szkła hartowanego. Warto tu wspomnieć, że szkło hartowane różni się przede wszystkim twardością, która wpływa na cenę takiego szkła. Im szkło będzie twardsze i mniej podatne na zbicie tym jego cena będzie wyższa. Ponadto stoiska te najczęściej są obsługiwane przez osoby, które chętnie pomagają w założeniu folii czy szkła na nasz telefon. Stoiska te, zaopatrują się najczęściej w hurtowni GSM, dzięki czemu ceny są konkurencyjne.

Sklepy internetowe

Oczywiście akcesoria GSM znajdziemy również w Internecie. Ogromny wybór najróżniejszych modnych case, etui, pokrowców czy możliwość stworzenia własnego etui ze zrobionego przez nas zdjęcia to tylko część z asortymentu dostępnego w sklepach internetowych, których właściciele kuszą nas coraz ciekawszymi nowościami. Warto zauważyć, że producenci akcesoriów z dużym zainteresowaniem śledzą obecne trendy i bardzo szybko dostarczają do miejsc takich jak hurtownia GSM czy sklepy etui z modnymi ostatnio postaciami z bajek.

Wśród asortymentu dostępnego w sklepach internetowych znajdziemy również takie rzeczy jak ładowarki samochodowe, kable USB, uchwyty samochodowe czy pokrowce na tablety. Mnogość najróżniejszych wzorów dostępnych praktycznie na każdy model smartphone sprawia, że sklepy z akcesoriami GSM cieszą się ogromną popularnością w Internecie.

Do przeważnie niższej, niż w sklepach stacjonarnych ceny akcesoriów należy doliczyć również ceny przesyłki, jednak zamawiając kilka produktów w jednym sklepie, za przesyłkę płacimy tylko raz, dlatego też warto, jest robić większe zakupy w sklepie internetowym, dzięki czemu możemy również znacząco zaoszczędzić.

Komisy z telefonami

W każdym mieście znajdziemy co najmniej jeden komis z telefonami komórkowymi. Miejsce to pozwala nam nie tylko kupować używane telefony, ale również i je sprzedawać. Często, aby zwiększyć swoje zyski, właściciele komisów decydują się na wprowadzenie do swojej oferty kilku modeli etui, pokrowców, a także folii czy szkła hartowanego. Rozwiązanie to pozwala sprzedającym w łatwy sposób nakłonić kupującego swój nowy telefon na zakup dodatkowej ochrony w postaci etui chroniącego cały telefon, a także szkiełka czy folii, które będą chroniły ekran.