„Najlepszy zakup” – taki tytuł zdobyło monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Kyocery  w najnowszym teście urządzeń wielofunkcyjnych, przeprowadzonym przez czasopismo PC World.

Redakcja doceniła walory użytkowe urządzenia, przede wszystkim szybką pracę, która umożliwia drukowanie do 40 stron na minutę oraz wysoką wydajność urządzenia wynoszącą aż 150 000 wydruków na miesiąc. Wyróżniono także pojemność głównego podajnika papieru, która standardowo wynosi 500 arkuszy, a dzięki dodatkowym modułom można ją zwiększyć do nawet 2 600 arkuszy. Szczególne wysoko oceniono wytrzymały bęben ceramiczny, wydajny toner, który starcza na wydruk 12 500 stron oraz niską cenę wydruku jednej strony. „M3040 dn oferuje niski koszt druku, biorąc pod uwagę cenę i wydajność tonera (3 grosze). Dodatkowo ma świetny ceramiczny bęben o wydajności aż 300 000 stron (najwyższa wydajność spośród testowanych urządzeń wielofunkcyjnych)” – napisała Redakcja w podsumowaniu testu.

„Wyróżnienie w teście PC World jednoznacznie pokazuje, że Kyocera ECOSYS M3040 dn to doskonały „kombajn biurowy” dla małych i średnich firm. Wysoka wydajność, niskie koszty eksploatacyjne w połączeniu z wygodną i prostotą obsługą sprawiają, że Kyocera ECOSYS M3040 dn jest polecana przez ekspertów i doceniana przez klientów. Jest to już kolejne wyróżnienie dla urządzenia Kyocera w tym roku. Wcześniej modele Kyocery zostały wyróżnione prestiżowymi certyfikatami Buyers Laboratory, a model Kyocera ECOSYS M3040 dn został uhonorowany nagrodą „Blue Angel”! – powiedział Michał Gembal, Dyrektor Marketingu Arcus S.A., wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

Redakcja PC World za godne pochwały uznała także rozbudowane opcje skanowania dokumentów, dzięki którym można je automatycznie zapisywać w sieci, na komputerze stacjonarnym, czy wysyłać bezpośrednio na pocztę elektryczną lub do wskazanego folderu. Co warte podkreślenia, testujący stwierdzili, że mimo tak rozbudowanych funkcji, obsługa drukarki, dzięki panelowi sterującemu oraz wygodnym i logicznym przyciskom jest wyjątkowo łatwa i – tu cytat – „nikt nie powinien mieć problemów z obsługą drukarki.”

Dla użytkowników dodatkowym atutem jest cicha praca i współpraca z urządzeniami mobilnymi.

Kyocera ECOSYS M3040dn jest dostępna w sieci sprzedaży Arcus SA, wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

 

Więcej informacji na temat produktu:

http://www.kyoceradocumentsolutions.pl/index/produkty/product/ecosysm3040dn.html

http://arcus.pl/oferta/zarzadzanie-dokumentem/produkty/urzadzenia-wielofunkcyjne/urzadzenia-monochromatyczne/kyoc-14

 

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi
i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

 

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności
w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności
i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

 

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.