Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne: Kyocera TASKalfa 5551ci i TASKalfa 7551ci zostały wyróżnione przez niezależną organizację Buyers Laboratory Inc. (BLI).

TASKalfa 5551ci zdobyła tytuł „wysokiej rekomendacji” (Highly Recommended) oraz „niezawodności” (Reliability Certified), natomiast TASKalfa 7551ci zdobyła aż 4,5 gwiazdki na 5 możliwych, w intensywnych testach użytkowania prowadzonych przez specjalistów z BLI. W przypadku obu urządzeń o przyznaniu certyfikatu zadecydowały: wysoka niezawodność oraz duża szybkość i jakość wydruku.
W wynikach testów podkreślono także niezwykle łatwą obsługę obu urządzeń. Doceniono intuicyjne menu, dostępne na kolorowych wyświetlaczach dotykowych, jak również możliwość tworzenia własnych skrótów oraz profili użytkowników, które dodatkowo ułatwiają i przyspieszają pracę.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że eksperci z Buyers Laboratory Inc. (BLI) po raz kolejny wyróżnili nasze urządzenia. Kyocera TASKalfa 5551ci i Kyocera TASKalfa 7551ci były bowiem projektowane z myślą
o przedsiębiorstwach i instytucjach, w których intensywna praca jest codziennością. Z tych powodów zostały one wyposażone w ceramiczne bębny i podzespoły o bardzo długiej żywotności. Jednocześnie dzięki dotykowym kolorowym wyświetlaczom oraz szybkiemu dostępowi do najbardziej używanych funkcji, uproszczono ich obsługę. Kyocera TASKalfa 5551ci i Kyocera TASKalfa 7551ci to wydajne narzędzia, które sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających organizacjach
” – powiedział Michał Gembal, dyrektor marketingu Arcus S.A., wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

Kyocera TASKalfa 5551ci i TASKalfa 7551ci oprócz wysokiej wydajności, charakteryzują się także profesjonalną jakością wydruków oraz wysoką prędkością drukowania dokumentów; zarówno w mono jak i w kolorze. W przypadku TASKalfa 5551ci wynosi ona do 55 stron na minutę, a TASKalfa 7551ci nawet do 75 stron na minutę. Jednocześnie urządzenia zostały wyposażone w pojemne podajniki papieru, które są w stanie pomieścić do 7,650 arkuszy formatu A4. TASKalfa 5551ci i TASKalfa 7551ci umożliwiają także elastyczną konfigurację i wybór opcji dodatkowych tak, by jak najlepiej dostosować funkcje urządzenia do potrzeb użytkowników. Wśród opcji możliwych do wyboru znajdują się m.in.. zszywanie i dziurkowanie papieru, a także skanowanie z funkcją rozpoznawania tekstu (OCR). Opatentowana przez Kyocerę technologia ECOSYS (rozdzielenie bębna od pojemnika z tonerem, bęben ceramiczny, trwałe podzespoły) gwarantuje najniższe na rynku całkowite koszty eksploatacji, które mogą być nawet pięciokrotnie mniejsze w porównaniu do rozwiązań konkurencji.

Kyocera TASKalfa 5551ci i TASKalfa 7551ci jest dostępna w sieci sprzedaży Arcus SA, wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

 

Więcej o Kyocera TASKalfa 5551ci:

http://arcus.pl/oferta/zarzadzanie-dokumentem/produkty/urzadzenia-wielofunkcyjne/urzadzenia-kolorowe/kyocera-7

http://www.kyoceradocumentsolutions.pl/index/produkty/product/taskalfa5551ci.html

Więcej o Kyocera TASKalfa 7551ci:

http://arcus.pl/oferta/zarzadzanie-dokumentem/produkty/urzadzenia-wielofunkcyjne/urzadzenia-kolorowe/kyocera-9

http://www.kyoceradocumentsolutions.pl/index/produkty/product/taskalfa7551ci.html

 

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi
i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

 

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności
w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

 

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.