LS_logo_pos Laur konsumentaSzwajcarski producent zaawansowanych systemów parowych do prasowania Laurastar został wyróżniony tegoroczną nagrodą Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie roku 2014.

Nagroda została przyznana za wdrażanie nowoczesnych technologii oraz znaczny rozwój firmy na polskim rynku. Organizatorzy konkursu podkreślili wysoką jakość urządzeń oraz zadowolenie klientów z produktów marki Laurastar. Ponadto zwrócono uwagę na nowoczesny ekskluzywny design produktów, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

Jest nam niezmiernie miło otrzymać takie wyróżnienie. Pomimo, iż Laurastar została nagrodzona wieloma prestiżowymi tytułami, zawsze najbardziej cenne są dla nas te, które pochodzą od naszych Klientów. Potwierdza to zadowolenie z naszych produktów a nam daje dalszą motywację do pracy nad rozwojem Laurastar na naszym rynku – mówi Agnieszka Sterna dyrektor marketingu Laurastar w Polsce. – Cieszymy się, że zachodnie standardy zaczynają przyjmować się również u nas a Polacy coraz częściej zauważają zalety prasowania parą. Na koniec chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy korzystają z naszych produktów i oddali głos na naszą markę – dodaje.

Szwajcarski producent Laurastar to lider w dziedzinie zaawansowanych systemów parowych do prasowania. Na całym świecie produkty marki Laurastar cieszą się dużą popularnością oraz bardzo dobrą opinią użytkowników. Stosowana w urządzeniach nowoczesna technologia parowa, pozwala prasować wszystkie rodzaje tkanin z niespotykaną dotychczas skutecznością i łatwością. Generatory pary Laurastar nie tylko szybko wygładzają tkaniny, ale również odświeżają je i dezynfekują. Zastosowana technologia parowa nie niszczy materiału i znacząco obniża czas prasowania. Producent oferuje zarówno zaawansowane systemy parowe z aktywną deską do prasowania, jak również mniejsze, przenośne generatory pary.

Więcej na temat nowoczesnych systemów do prasowania można znaleźć na stronie www.laurastar.pl.