Magic iS5_decoupeDzień Kobiet to doskonały czas na to by pokazać wszystkim Paniom jak ważne są w życiu każdego mężczyzny. Upominki, prezenty, uroczyste kolacje i komplementy czynią ten dzień wyjątkowym. Zastanawiałyście się jak sprawić by czuć się tak każdego dnia?

8-ego marca panowie często gotują, sprzątają, piorą i prasują tak by wyręczyć z domowych obowiązków swoje ukochane. Temat tradycyjnego podziału obowiązków powraca w ten dzień jak bumerang. Pomimo wzniosłych deklaracji zazwyczaj po krótkim czasie przechodzimy do codzienności, a Panie znów pozostają z żelazkiem sam na sam. W większości rodzin to głównie kobiety odpowiadają za ład i porządek w gospodarstwie domowym, tym samym przez lata pranie i prasowanie stały się ich domeną. O ile w coraz większej ilości przypadków panowie z przyjemnością stają za kuchnią, to nadal do prasowania nie mogą się przełamać. Dzieje się tak również z powodu, iż prasowanie to jeden z trudniejszych domowych obowiązków. Mnogość tkanin, krojów i zdobień mogą przerazić już na samym początku.

Szwajcarscy projektanci Laurastar, świadomi wrodzonej męskiej niechęci do żelazka, tworzą urządzania, które z prasowania czynią przyjemność. Prasowanie za pomocą pary jest nie tylko bardzo łatwe, ale przede wszystkim skuteczne i szybkie. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie tkaniny można prasować jedną temperaturą bez obaw o uszkodzenie materiału. Dziś by prasować profesjonalnie nie potrzebna jest duża wiedza z tego zakresu, ponieważ urządzenia większość pracy wykonują za nas.

LAURASTAR_GO+_profile_bb

Laurastar kieruje się odmiennym od tradycyjnego spojrzeniem na tą dziedzinę. Prasowanie traktuje jako akt prawdziwego dbania i pielęgnacji tkanin, niezbędny i na tyle ważny, że każdy powinien być w stanie sam z przyjemnością wykonać go w zaciszu swojego domu. Wspomniana łatwość obsługi i skuteczność technologii parowej to dwie największe zalety tego typu urządzeń. Każdy z nas lubi wyglądać i czuć się atrakcyjnie, a niezbędne do tego są również świetnie wyglądające ubrania. Teraz dzięki Laurastar jest to na wyciągnięcie ręki. Generatory pary to oryginalne gadżety, które z pewnością zaciekawią prasowaniem każdego mężczyznę a dzięki wielkim możliwościom systemy parowe również każdej kobiecie zaoszczędzą czas i wiele energii, które można poświęcić na to by każdy dzień uczynić tym wyjątkowym.

 

Więcej na temat nowoczesnych systemów do prasowania można znaleźć na stronie www.laurastar.pl.