Bieganie, gotowanie, rysowanie – a co jest Twoją pasją?

Wraz z nadejściem lata jesteśmy coraz bardziej aktywni. iSpot prezentuje urządzenia i akcesoria, które wspierają możliwość realizacji zainteresowań nie tylko z poziomu domowego zacisza, ale także w plenerze.

Narysuj mi baranka

Wierzysz, że inspiracja jest wszędzie? Że natchnieniem do stworzenia wyjątkowej pracy może być człowiek spotkany na ulicy lub kolor liści na drzewach? Wszystkim mobilnym i twórczym osobom iSpot proponuje iPada PRO – tablet dla designerów, artystów, rysowników z większą przekątną ekranu (12,9 cala) lub w wersji kompaktowej (9,7 cala). Urządzenie to, dzięki powłoce antyodblaskowej, przydatne będzie w bardzo nasłonecznionym otoczeniu (ale też dzięki podświetleniu LED pomocne będzie po zmroku). Dzięki pełnej laminacji wyświetlacza można odwzorować dzięki niemu całą paletę kolorów (2732 x 2048 px).

iSpot_iPadPro_ApplePencilW parze z iPadem funkcjonuje Apple Pencil, reagujący na siłę nacisku i pochylenie. Rysik pozwala łatwo regulować grubość linii, subtelnie cieniować powierzchnie i uzyskać całą gamę innych efektów. Niczym prawdziwym ołówkiem, tylko z dokładnością co do piksela.

 

Więcej informacji:

http://ispot.pl/ipad-pro/apple-ipad-pro-129-inch-wi-fi-cell-256gb-gwiezdna-szarosc,id-77170#tab_3

http://ispot.pl/rysiki/apple-pencil-rysik-do-ipad-pro,id-76238#tab_3

 

Na jednym rowerze z całą rodziną?

Biegasz, jeździsz na rolkach, rowerze, longboardzie, skaczesz na trampolinie lub po prostu lubisz ruch?  We wszystkich tych aktywnościach przydatny będzie Apple Watch – niby zegarek, ale bardziej cale społeczne zaplecze. Dzięki niemu na spacer zabierasz wszystkich swoich znajomych –  są na Twoim nadgarstku, możesz ich słuchać (dzięki wbudowanemu głośnikowi) oraz mówić do nich (dzięki mikrofonowi). Wszystkie smsy, powiadomienia z kalendarza, połączenia dostępne są na wyciągnięcie ręki. Zegarek monitorując codzienną aktywność zmierzy puls, podpowie, czy powinieneś przyspieszyć, ostrzeże, gdy powinieneś zwolnić. Dzięki możliwość edycji paska, zegarek z wersji sportowej może zamienić się też na wersję wieczorową.

iSpot_Apple_Watch_2

Więcej informacji:

http://ispot.pl/watch/apple-watch-koperta-38-mm-z-paskiem-sportowym-productred,id-75031#tab_3

Z dala od kontaktu, praktycznie i w pięknej oprawie

iSpot_B_brand

Rozładowana bateria w parku? Tańczący po całym samochodzie telefon? Zbyt oddalony kontakt w kawiarni? Wszystkim tym, którzy lubią być przygotowani do życia w szybkim tempie iSpot proponuje funkcjonalne akcesoria marki B. Power bank o mocy 5000 mAh – 3,7 V z wbudowanym przewodem, magnetyczne etui do iPhone’ a z odczepianą klapką oraz możliwością instalacji urządzenia w kratce nawiewu auta oraz kabel ładujący i umożliwiający transmisję danych o długości 1,8 metra – to tylko niektóre z propozycji. Estetom i amatorom pięknych rozwiązań iSpot proponuje kolorowe etui odzwierciedlające osobowość i pasje użytkownika.

 

 

Więcej informacji:

http://ispot.pl/lightning/bon-lightning-cable-black-18m-przewod-do-ladowania-i,id-76170

http://ispot.pl/baterie/bon-power-bank-5000mah-with-integrated-lightning-cable-zewnetrzna,id-76156#tab_3

http://ispot.pl/etui-dla-iphone-6-6s/bsafe-magnetic-case-black-etui-dla-iphone-6-6s,id-76152

http://ispot.pl/dla-iphone-039a/bme-stylish-case-sand-blade-etui-dla-iphone-6-6s,id-76694

 

Po więcej inspiracji dla aktywnych zapraszamy na stronę www.ispot.pl

 

###

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań.

www.iSpot.pl

 

Dalsze informacje:

Aleksandra Szafraniec / Omega Communication

Tel.: 22 854 16 29, Mob.: 692 059 401

e-mail.: aszafraniec@communication.pl