Designerski dodatek do wyposażenia kuchni marki Art. Lebedev pozwala nie rozstawać się z ulubionym serwisem społecznościowym. Forma do lodu „Laikus” to niezwykłe połączenie dobrego designu z praktycznym zastosowaniem.

Na Facebooku, jeśli coś lubimy – dzielimy się tym z przyjaciółmi. Teraz dzięki, Art. Lebedev Studio możemy pokazać to w rzeczywistości. Prezentujemy formę do lodu „Laikus” tworzącą kostki w kształcie facebookowych ‘lajków’.

Co wyróżnia „Laikusa” spośród innych form do lodu? Laikus daje możliwość zabawy i umieszczania kostek w zaskakujących kontekstach. Formę możemy wypełnić nie tylko lodem, ale również sokami w różnych kolorach. Jeśli chcemy mieć krystalicznie czyste kostki, to używamy wody destylowanej. Ta forma jest wykonana z silikonu, który gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość przygotowania kostek lodu.

laikus_1

Laikus to nie jedyna forma do lodu oferowana pod marką Art. Lebedev w Polsce. Formy Binarius, Raindrops, Military, Airplanes, Gearbox czy Iceculator również czekają na klientów z Polski. Ciekawostką jest fakt, że Laikus został wprowadzony do Polski przez polską agencję specjalizującą się w komunikacji digital – THE STORY.