Odkurzacz, który zawsze podąża twoim śladem, umożliwiając łatwe i płynne sprzątanie? Tak, teraz to możliwe! Taki jest najnowszy sprzęt marki Electrolux – odkurzacz PURE D9, zdobywca nagrody IF Design Award 2018 – jednego z najbardziej liczących się konkursów w świecie designu. Specjalny system sterowania pozwala manewrować urządzeniem w taki sposób, by omijać nawet najmniejsze przeszkody, a przy tym sprzątać dokładnie i niemal bez wysiłku. PURE D9 to najbardziej wydajny, a przy tym cichy odkurzacz marki Electrolux. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią idealny komfort sprzątania.

 

PURE D9

W ślad za Tobą

Odkurzacz PURE D9 składa się przede wszystkim z innowacyjnych rozwiązań, mających poprawić komfort sprzątania. Został wyposażony w system FlowMotion, który umożliwia super płynne odkurzanie z omijaniem nawet drobnych i delikatnych przeszkód. Dzięki temu, już nie musisz się martwić, że Twój odkurzacz obije ściany czy kanty mebli. Wyposażona w łożysko kulkowe ssawka i duże kółka XL Easy-Roll zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ze sobą doskonale współpracować – poruszając się harmonijnie, umożliwiają łatwe odkurzanie bez wysiłku. Odkurzacz PURE D9 dzięki nowatorskim rozwiązaniom zyskał uznanie specjalistów w dziedzinie designu – zdobył nagrodę IF Design Award 2018 w kategorii design i technologia, która wzbogaca doświadczenie konsumentów.

 

Skuteczność bez kompromisów

PURE D9 to nie tylko łatwe sterowanie, ale także niespotykana wydajność. System PureFlow zapewnia niezrównaną skuteczność odkurzania, zwiększając jednocześnie o 30% jego efektywność energetyczną[1]. PURE D9 odznacza się klasą A++AAA – oznacza to wysoką klasę energetyczną, a dodatkowo klasę A czyszczenia dywanów, podłóg twardych oraz reemisji kurzu. To najbardziej wydajny, a przy tym cichy odkurzacz – poziom emitowanych dźwięków wynosi 66 dB. Ponadto ma on ergonomiczną konstrukcję, która ułatwia przenoszenie urządzenia podczas sprzątania, czyniąc odkurzanie jeszcze mniej wysiłkowym. PURE D9 jest wyposażony w wielofunkcyjną ssawkę typu 3w1, która sprawdza się na każdej powierzchni – przy odkurzaniu zasłon, tapicerowanych mebli oraz listew przypodłogowych. Odkurzacz ten zapewnia bezwysiłkowe czyszczenie, automatycznie dostosowując poziom mocy do różnych rodzajów podłóg. Dzięki temu, już nie musisz ręcznie zmieniać ustawień za każdym razem, gdy zaczynasz odkurzać delikatny dywan czy twardą podłogę – to inteligentne urządzenie samo dostosuje moc i będzie odkurzać różne powierzchnie z taką samą skutecznością.

 

Wiele potrzeb, wiele rozwiązań

PURE D9 odpowiada na wiele potrzeb współczesnych konsumentów. Jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią idealną czystość. Został wyposażony w szczelny worek s-bag®, który skutecznie zatrzymuje kurz, aby nie wydostawał się na zewnątrz podczas odkurzania. Innowacyjny uchwyt CleanLift pozwala bez wysiłku wyjąć worek i wyrzucić do kosza w higieniczny sposób, dzięki czemu nie mamy kontaktu z kurzem. Takie rozwiązanie sprawia, że sprzątanie staje się bardziej efektywne, a kurz nie zatrzymuje się w pomieszczeniu. Ponadto, różne modele urządzenia posiadają dodatkowe udogodnienia w zależności od potrzeb. PURE D9 Animal powstał z myślą o miłośnikach zwierząt. Model ten został wyposażony w mini turboszczotkę, która doskonale zbiera zwierzęcą sierść. Dodatkowo worek anti-odour skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. PURE D9 Allergy to z kolei idealny wybór dla wszystkich alergików. Został wyposażony w system filtracji Allergy Plus™, który zatrzymuje 99,99% cząstek kurzu i alergenów – znacząco poprawiając higienę i czystość powietrza w domu. Konsumenci, którzy cenią ekologię i dbałość o środowisko, także znajdą odpowiedni model dla siebie. PURE D9 Green został wykonany w 70% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. To najbardziej energooszczędny odkurzacz marki Electrolux o klasie energetycznej aż A+++. Odkurzacze serii PURE D9 to niewątpliwie urządzenia na miarę współczesnych potrzeb.

[1] W porównaniu ze zwycięzcą testów w 2017 r. – odkurzaczem UltraOne ZUOGREEN.