Nie da się ukryć, że dla wielu osób ślub to najważniejsze wydarzenie w ich życiu. Z tej okazji, chcemy zadbać, aby wszystko było idealnie zorganizowane. Oprawa ślubu powinna być taka, jaką sobie wymarzyliśmy. Do ślubu zawsze podchodzimy z wielkimi oczekiwaniami, ale także przez co najmniej kilka miesięcy wszystko planujemy i organizujemy. Ten jeden bądź dwa dni mają być zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy i ukoronowaniem każdego wieczoru, który spędziliśmy z planerem i telefonem komórkowym przy uchu. Bo w końcu tyle trzeba było zrobić. Sala, posadzenie gości, ozdoby, kwiaty, kościół, menu, muzyka, wodzirej, rozrywka, a tu do tego dochodzi jeszcze sesja ślubna!

Sesja ślubna to niezwykle ważny element ślubu. W końcu pragniemy, by pamiątki z tego dnia prezentowały się naprawdę rewelacyjnie. Ważne, by zdjęcia robione po ślubie, ale także te w trakcie uroczystości, były na najwyższym poziomie. Gdy będą złej jakości, tylko popsują nam nastrój przy przeglądaniu, a to chyba najgorszy rodzaj pamiątki, jaką możemy sobie wyobrazić.

gadżety na sesję ślubnąBy ta szczególna sesja zdjęciowa była udana, warto zainteresować się aranżacją i gadżetami na sesję ślubną. Wszystko uzależnione jest od tego, w jakim klimacie chcielibyśmy mieć wykonane fotografie. Gdy są to zdjęcia nowoczesne, to wybierzemy zupełnie inne gadżety, niż w przypadku zdjęć stylizowanych na określoną dekadę. Gadżety na sesję ślubną pozostawiają nam duże pole do popisu i zabawy. Mogą to być np. tabliczki, rekwizyty, przebrania, śmieszne dodatki, balony, a także inne, zwariowane akcesoria.

Gdy pragniemy, by nasza sesja ślubna była stylizowana na modę retro, w dość łatwo dobierzemy gadżety na sesję ślubną. Jeśli tematem głównym są lata 40., to wybierzmy długie rękawiczki i kapelusz z woalką, jeśli 50. – zadbajmy o mocne wcięcie w talii sukni Panny Młodej, a w makijażu zaakcentujmy oko i pomalujmy usta na czerwono. Jeśli marzą się nam lata 60., zadbajmy o pastelowe elementy zarówno w naszym stroju, jak i makijażu.

Śmieszne dodatki pozwolą nam także na niebanalną sesję ślubną. W końcu nie wszystkie sesje ślubne muszą być romantyczne i oklepane, tym bardziej, jeśli czujecie się zwyczajnie źle w takiej stylistyce.

Sesja ślubna powinna pokazywać młodą parę – ich miłość i osobowości. Wybieranie oklepanych rozwiązań pozwoli jedynie na ładną prezentację na zdjęciach, ale to trochę za mało, by faktycznie cieszyć się potem tą pamiątką ślubną. Wystarczy puścić wodze fantazji, zrelaksować się, być kreatywnym i potraktować sesję jako zabawę. Z dobrym fotografem i odpowiednimi gadżetami na sesję ślubną, nie będzie to problemem. Dowiedz się więcej i zainspiruj: http://kucmar.pl/pol_m_Wesele_Gadzety-na-sesje-slubna-227.html.