Jesienne popołudnia, deszcz i chłodne podmuchy wiatru nie sprzyjają zabawom na powietrzu. W taką pogodę warto zadbać o rozrywkę dla siebie, rodziny i znajomych bez wychodzenia z domu. Pomogą w tym gry marki Scrabble®, które zmieniły swoje opakowania na zupełnie nowe, ale niezmiennie zapewniają radosną zabawę i są gwarancją mile i kreatywnie spędzonego czasu!
W dobie wszechobecnych gier komputerowych i elektronicznych nowości coraz trudniej znaleźć czas i sposób na udane, spędzone w miłej atmosferze chwile z rodziną czy przyjaciółmi. Dodatkowo dzieci coraz częściej odrzucają rozwijającą, kreatywną zabawę na rzecz godzin spędzanych w Internecie. Niestety tego typu jałowa rozrywka zaburza umiejętność kreatywnego myślenia oraz negatywnie wpływa na rozwój wyobraźni dzieci. Dlatego warto – szczególnie w czasie jesiennej słoty – zapewnić swoim pociechom świetną zabawę połączoną z edukacją, którą gwarantują między innymi gry edukacyjne. Wprawiają one w świetny nastrój, uczą i łączą wszystkich graczy. Wystarczy otworzyć pudełko, usiąść z domownikami na dywanie i rozpocząć zabawę. Taką grą jest między innymi Scrabble®: nie tylko edukuje, poszerzając zasób słownictwa, ale także jednoczy, zabierając wszystkich graczy w słowną podróż do świata wyrazów i liter.

Scrabble® to fantastyczna gra edukacyjna dla osób w każdym wieku. Rozwija koncentrację i kreatywność, jednocześnie sprawiając ogromną radość i tym młodszym, i tym trochę starszym graczom – powiedziała Ewa Bielawa, Customer Marketing Professional w MATTEL Poland.

Aby spotkanie było udane

Planowanie spotkań ze znajomymi nie należy do najłatwiejszych wyzwań. Starania, by jesienny wieczór okazał się szczególnie miłym i atrakcyjnym czasem, niekiedy mogą spędzać sen z powiek. Dlatego warto zdecydować się na atrakcje, które zintegrują wszystkich Twoich gości, zapewnią świetną atmosferę, a przy okazji pobudzą umysł i wyobraźnię. Takim zajęciem może być właśnie rozegranie partii Scrabble®, gry, która rozwija umiejętność strategicznego myślenia, a przede wszystkim sprawia radość i zapewnia świetną zabawę wszystkim uczestnikom. Zaplanuj jesienne party w gronie przyjaciół z grą planszową Scrabble®, która łączy nie tylko litery, ale i ludzi. Dosłownie.

Z myślą o amatorach słownej zabawy marka zmienia swoją szatę graficzną na zupełnie nową. Szukaj gier marki Scrabble®* w nowych opakowaniach, by odkryć jeszcze więcej radości i zabawy!