Bądź profesjonalnie przygotowany na tegoroczny sezon imprezowy. Firma Witek’s przedstawiła obszerną ofertę, skierowaną do przedstawicieli branży HoReCa, czyli hoteli, restauracji, cateringu i różnego typu punktów gastronomicznych. Specjalistyczny sprzęt i pięknie wykonane produkty gwarantują, że goście z przyjemnością będą wracać do elegancko wyposażonych i udekorowanych lokali.

Współpracujący z firmą Witek’s restauratorzy i hotelarze podkreślają, że walory wizualne są niezbędne do przyciągnięcia klienteli i osiągnięcia sukcesu w biznesie. Dlatego warto przejrzeć katalog dostępny na stronie http://witeks.pl i stworzyć niezwykłą salę bankietowo-weselną. Jednym z najczęściej wybieranych elementów są obrusy z wysokiej jakości tkanin, zabezpieczonych powłoką teflonową. Klienci mają możliwość indywidualnego doboru rozmiaru oraz wzoru tkanin, dostępnych w salonach Witek’s. Klasyczny bądź współczesny sznyt posiadają serwisy obiadowe i kawowe. Nowoczesność reprezentują chociażby porcelanowe produkty kolekcji „Extreme White” czy „Extreme Cream”. Natomiast osoby poszukujące bardziej tradycyjnych form również znajdą bogatą propozycję w postaci m.in. kolekcji „Globetrotter”, „Mars” bądź „Castel”. Zastawy są piękne i praktyczne z uwagi na możliwość korzystania ze zmywarki czy kuchenki mikrofalowej. Całość warto dopełnić sztućcami z najwyższej jakości stali nierdzewnej, tworzone na wyłączność dla firmy Witek’s przez renomowanych producentów. Sala urozmaicona niebanalnymi świecznikami, metaloplastyką i innymi artykułami dekoracyjnymi, odpowiednimi do charakteru pomieszczenia sprawi, że impreza pozytywnie zapisze się w pamięci jej uczestników. A nic nie stanowi takiej wartości marketingowej, jak dobre opinie przekazywane przez Klientów.

Oferta firmy Witek’s to także doskonałej jakości sprzęt kuchenny. Luksusowo serwowany posiłek nie może rozczarować Gości pod względem smakowym. Do przygotowania dania, które będzie ucztą dla ciała i ducha potrzeba znakomitego kucharza i równie wartościowych narzędzi. W stacjonarnych salonach oraz sklepie internetowym Witek’s umieszczono szeroki wybór patelni, garnków nierdzewnych, podgrzewaczy, kociołków, zmywarek, pieców konwekcyjnych, frytownic i wielu innych niezbędnych w kuchni przedmiotów czy urządzeń. Żeby rozpocząć współpracę z firmą Witek’s wystarczy założyć konto biznesowe na http://witeks.pl/horeca i uzyskać w ten sposób dostęp do katalogu.