Fortress Gifts przygotował listę TOP 10 gadżetów cieszących się największą popularnością wśród gadżetów korporacyjnych, gadżetów dla akcji promocyjnych czy gadżetów dla eventów. Obok sprawdzonych pomysłów znalazły się również nowości w branży produktów promocyjnych, jak power bank czy eko gadżety – składane torby zakupowe.

Fortress Gifts zaprezentował listę TOP 10 najlepszych gadżetów, cieszących się powodzeniem wśród propozycji produktów promocyjnych dedykowanych dla akcji promocyjnych, gadżetów korporacyjnych czy gadżetów dla eventów.

1. Power bank

Coraz częściej i więcej korzystamy z elektronicznych gadżetów. Do prawidłowego działania, każdy z nich wymaga energii. W sytuacjach, kiedy jej braknie, można wykorzystać power bank. To rodzaj przenośnego akumulatora, do którego można podłączyć do ładowania  tablet, telefon oraz MP3/4. Na urządzeniu można wykonać grawer reklamowy bądź nadruk.

2. Składane torby zakupowe

Bawełniane torby na zakupy, na książki z biblioteki, czy na wszelkie niezbędne drobiazgi to propozycja produktu promocyjnego. Torby wyróżniają oryginalne kolory, różna wielkość do wyboru, również opcja składania, by można je było mieć przy sobie. Kolorowa ekotorba, z oryginalnym nadrukiem może być bardzo pożądanym gadżetem reklamowym.

3. Ręczniki

Ręcznik z haftowanym logo marki lub Twojej firmy to również gadżet codziennego użytku. Różnorodna kolorystyka, gramatura i wymiary wg potrzeb Klienta. Możliwość przygotowania  indywidualnej wszywki i opakowania.

4. Lunchbox

Niby zwykłe pudełko na kanapki. Jest codziennym elementem wyposażenia dziecka do szkoły. Przygotowując kanapki, dajemy odrobinę miłości w małym, bajkowym świecie malucha. Różne kształty, kolory i nadruki przyciągną  uwagę najmłodszych.

5. Kubek ceramiczny

Kubek to ważna rzecz! Każdy z nas z pewnością ma swój ulubiony, kolorowy lub jednobarwny, z rysunkiem, z grafiką, czy inną aplikacją. Dużym powodzeniem cieszy się kubek z dodatkową aplikacją w środku, poza nadrukiem na zewnątrz. Motyw umieszczony w środku kubka może nawiązywać do produktu lub marki Klienta. Taki gadżet jest bardzo przyjazny! Kubek to uniwersalny gadżet codziennego użytku.

6. Pluszaki

Pluszowe gadżety, z logo Klienta lub marki są popularnym gadżetem reklamowym. Atrakcyjny wygląd, pozytywne emocje, jakie wzbudzają pluszakioraz różnorodność pomysłów wykorzystania powodują, iż są cenionym gadżetem promocyjnym. Lubimy pluszaki. Pluszowy gadżet może mieć wiele form. Wśród nich maskotka, magnes, brelok, pacynka na palce / rękę, zawieszka, odblask, ramka na zdjęcie, plecak, miarka czy akcesoria codziennego użytku.

7. Zestaw pędzelków do makijażu

Pojedyncze pędzelki lub zestawy pędzelków do makijażu to gadżet niezbędny dla każdej kobiety. Pędzle mogą być umieszczone w wygodnym etui chroniącym je przed uszkodzeniami oraz ułatwiającym przechowywanie i korzystanie z nich. W niektórych zestawach dodatkowe wyposażenie stanowi lusterko lub kosmetyczka.

8. Notatnik

Gadżet z grupy Akcesoria biurowe, dedykowany jako gadżet korporacyjny albo gadżet dla akcji promocyjnych. To również ciekawa propozycja gadżetu dla przedstawicieli handlowych jako podręczny notes, do drobnych notatek. Proponujemy notesy w różnych opcjach, formatach, też z długopisem.

9. Słodycze reklamowe – cukierki pudrowe

Słodycze reklamowe w postaci cukierków pudrowych w puszce. Oryginalne zapakowane słodkie prezenty mogą być miłym drobiazgiem dla Klientów lub pracowników firmy. Każde opakowanie możemy dobrać do kolorów wskazanych przez Klienta. Na każdym produkcie jest możliwość znakowania logo.

10. Bandana

Chustka bandana z nadrukiem firmowym to gadżet reklamowy dla każdego: dla dziecka bądź osoby dorosłej. Bardzo dobrze sprawdzi się na szyi, głowie lub ręce. Gadżet do wykorzystania podczas jazdy na rowerze, wycieczce, spacerze.

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts
http://www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszak.htm

cukierki pudrowe torby zakupowelunchbox power bank_2