Najnowszą linię pralek marki Hotpoint wyróżnia nowoczesny design i innowacyjne technologie – to one usuwają ponad 100 plam już w 20°C i pozwalają na pranie razem rzeczy białych i kolorowych bez obawy zafarbowania. Teraz jest jeszcze jeden powód, żeby pomyśleć o sprzęcie tej marki ułatwiającym codzienne obowiązki. Każdy kto od 1 marca do 31 maja zdecyduje się na zakup pralki z najnowszej linii, otrzyma w prezencie unikatowy prezent – mop parowy marki Hotpoint!

Promocja konumencka Hotpoint

Skuteczne usuwanie plam z ubrań
Z najnowszą linią pralek marki Hotpoint zabrudzenia z trawy, czekolady, kawy, czerwonych owoców czy atramentu na ulubionej bluzce – nawet na tej z najdelikatniejszej tkaniny – to już przeszłość. Pralki z nowej linii posiadają innowacyjny cykl, w trakcie którego eliminują ponad 100 najbardziej uporczywych plam już w 20°C. Ponadto umożliwiają pranie bez konieczności segregacji kolorów. Nową pralkę charakteryzuje także oszczędność, gdyż zastosowana w wybranych modelach technologia Eco Rain, pozwala o 50% zmniejszyć zużycie energii, a o 20% wody. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na ich zakup w okresie najbliższych 3 miesięcy?
Nieskazitelnie czyste ubrania i podłogi z Hotpoint!
Marka Hotpoint przygotowała dla swoich klientów niespodziankę, która z pewnością ułatwi wiosenno-świąteczne porządki. Bowiem do każdej zakupionej w terminie 1 marca – 31 maja najnowszej pralki Hotpoint dołączony zostanie innowacyjny mop parowy! Aby go otrzymać, wystarczy tylko zarejestrować swój zakup na stronie www.hotpoint.pl.

Mop parowy marki Hotpoint eliminuje do 99,99% bakterii, bez konieczności stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Umożliwia to zastosowana w nim technologia, bazująca na czyszczeniu podłóg za pomocą pary pod wysokim ciśnieniem. To właśnie ona, w połączeniu z wysoką temperaturą (120°C), maksymalizuje siłę czyszczenia, dzięki czemu możemy zapomnieć także o mokrej podłodze przez kilkadziesiąt minut po jej umyciu – z nowym mopem marki Hotpoint podłoga będzie sucha w mniej niż 1 minutę!

Mop może być stosowany na wszystkich rodzajach powierzchni (panele, drewniane podłogi czy dywany). Umożliwiają to dołączone do mopa specjalne podkładki, które:
• usuwają nawet najtrudniejsze plamy na podłodze w kuchni;
• efektywnie czyszczą delikatne powierzchnie drewniane;
• usuwają uporczywe plamy na płytkach łazienkowych.

Czyszczenie podkładek również nie przysporzy nam problemu, ponieważ można je prać w pralce w temperaturze 40°C.

Warto podkreślić, że udział promocji to jedyny sposób na zdobycie tego unikatowego urządzenia, ponieważ nie jest ono dostępne na rynku polskim.

Materiały dotyczące promocji dostępne są na stronie producenta www.hotpoint.pl, jak również w punktach sprzedaży.