Fortress Gifts, specjalizujący się w gadżetach dla kampanii promocyjnych, gadżetach dla eventów i gadżetach korporacyjnych, zaproponował gry, układanki oraz różnego rodzaju puzzle oraz gry planszowe. Fortress Gifts podkreśla możliwość dopasowania konwencji / tematu gry do produktu/firmy Klienta. Na każdym gadżecie jest możliwość nadruku logo. Taki gadżet to propozycja niebanalnego spędzenia wolnego czasu i znakomitej rozrywki dla dzieci i dorosłych.

 GRY PLANSZOWE to nowość Fortress Gifts. Bardzo popularne gry familijne i towarzyskie to pomysł na gadżet korporacyjny, czy gadżet związany z danym eventem. Gra planszowa sprawdzi się również jako produkt gratisowy w akcji promocyjnej. Fortress Gifts może dopasować konwencję gry do produktu / firmy Klienta.

Dla najmłodszych, Fortress Gifs proponuje zestawy kolorowych PUZZLI i MEMO  w różnych formach. To gadżet, który uczy i bawi. Atrakcyjne kolory, kształt i wykonanie przyciągają uwagę maluchów. Nowość to PUZZLE 3D, bardzo efektowne, rozwijające zdolności najmłodszych.

UKŁADANKA / KOSTKA REKLAMOWA (kostki z papieru lub drewna) to również nowość w ofercie Fortress Gifts. Taki gadżet może być wykorzystany podczas eventów, szkoleń,  spotkań. Gadżet promocyjny i gra logiczna w jednym.

KÓŁKO i KRZYŻYK to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier. Gadżet w małym, podręcznym pudełeczku, zmieści się w każdym plecaku czy torbie. Możliwość dopasowania kolorystyki gadżetu  i umieszczenia logo.

Produkty Fortress Gifts z grupy GRY, dedykowane kampaniom promocyjnym, eventom czy gadżetom korporacyjnym, są dostępne w różnych zestawach i wersjach kolorystycznych, z możliwością znakowania. To gadżety, które uczą, bawią i integrują.

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts
www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszaki.htm