Wafle Grześki z portfolio firmy Colian zdobyły tytuł Hit Handlu 2015. Grześki kakaowe w czekoladzie 36 g kolejny raz zwyciężyły w konkursie na najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Wafle impulsowe.

Wafle Grześki z portfolio firmy Colian cieszą się uznaniem detalistów. Głosami właścicieli sklepów niezależnych i należących do sieci franczyzowych kolejny raz zostały uznane za Hit Handlu. Grześki kakaowe w czekoladzie 36 g zwyciężyły w 14. edycji dorocznego rankingu na najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Wafle impulsowe. W tym roku produkt zdobył również wyróżnienie w plebiscycie Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich w kategorii Produkty impulsowe spożywcze.

Hit Handlu to coroczny plebiscyt organizowany przez magazyn Handel. Zwycięzców wybierają detaliści – właściciele sklepów niezależnych i należących do sieci franczyzowych. W sondzie telefonicznej wskazują najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty w poszczególnych kategoriach. Sonda jest przeprowadzona na próbie ponad 1000 losowo wybranych detalistów z całej Polski.

Grześki to strategiczna marka w portfelu spółki Colian, plasująca się w czołówce marek wafli impulsowych w Polsce. Chrupiące wafle, w wielu wariantach smakowych od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.