• W dniach 6 i 7 czerwca Rittal organizuje wirtualne targi poświęcone nowemu systemowi szaf pełnogabarytowych VX25.
  • Prezentacje na żywo z możliwością czatu, interaktywne warsztaty i wymiana informacji z ekspertami Rittal pozwolą kompleksowo zapoznać się z tą światową nowością.
  • Bezpłatny dostęp do wirtualnych targów dla klientów i osób zainteresowanych znajduje się pod adresem www.rittal.de/virtuellemesse.

Warszawa, 6 czerwca 2018 – Przegapiłeś Targi Hanowerskie? Żaden problem.
Na wirtualnych targach Rittal ponownie przedstawi szerokiej publiczności swoją światową nowość w zakresie szaf sterowniczych – VX25. W dniach 6 i 7 czerwca w godzinach od 9 do 17 firma udostępnia internetową platformę informacyjną na temat najnowszych produktów z dziedziny techniki szaf sterowniczych.

Klienci i osoby zainteresowane, korzystając z prezentacji na żywo z możliwością czatu oraz z interaktywnych warsztatów, mogą przekonać się o zaletach i możliwościach nowego systemu szaf pełnogabarytowych VX25. Eksperci pokażą najnowsze funkcje oraz zalety montażowe bezpośrednio na produkcie, a także udzielą praktycznych wskazówek, jak konstruktorzy aparatury sterowniczej i rozdzielczej mogą uprościć oraz przyspieszyć swoje procesy.

W trakcie wirtualnych targów będzie możliwość włączenia się w dyskusję poprzez czat oraz zadawania pytań i uzyskiwania porad od specjalistów z całego świata.

6 czerwca odbędą się wirtualne targi prowadzone w języku niemieckim, a 7 czerwca dla gości międzynarodowych – w języku angielskim.

Uczestnictwo jest bezpłatne.

Innowacja w systemie szaf sterowniczych

Nowy system szaf pełnogabarytowych Rittal to pierwszy system, który w całości został opracowany na podstawie wymogów większej wydajności w budowie aparatury sterowniczej i rozdzielczej oraz łańcuchów wartości w Przemyśle 4.0. Poprzez hasło „Systemowa perfekcja” Rittal obiecuje wyraźny wzrost innowacyjności, który stał się możliwy dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu, a także dialogowi z klientami. VX25 oferuje maksymalną jakość i ciągłość danych, mniejszą złożoność oraz oszczędność czasu, a także bezpieczeństwo montażu. Wysoki poziom innowacyjności potwierdza ponad 25 zgłoszonych praw ochronnych.

O Rittal

Rittal Sp. z o.o. jest polskim oddziałem Rittal GmbH & Co. KG z siedzibą w Herborn w Hesji wiodącego światowego dostawcy systemowy szaf sterowniczych, systemów rozdziału prądu, klimatyzacji, infrastruktury IT oraz oprogramowania i serwisu. Rozwiązania systemowe Rittal stosowane są we wszystkich dziedzinach przemysłu, w budownictwie maszyn i urządzeń oraz w branży informatyczno-komunikacyjnej (ICT).

Do szerokiego spektrum zastosowań należą rozwiązania infrastruktury dla modułowych i energooszczędnych centrów przetwarzania danych, od innowacyjnych koncepcji bezpieczeństwa, aż po fizyczne zabezpieczanie danych i systemów.

Rozwiązania Rittal są dedykowane dla przemysłu i infrastruktury IT spełniają wszelkie światowe wymagania, atesty oraz normy.

Firma Rittal GmbH & Co. KG została założona w roku 1961 i jest obecna na całym świecie z 18 fabrykami z 64 lokalnymi spółkami córkami oraz 40 agencjami. Rittal jest największą spółką wchodzącą w skład grupy: Friedhelm Loh Group. Cała grupa zatrudnia ponad 11 500 pracowników i w w 2011 roku wygenerowała przychody w wysokości 2,2 miliona Euro.

Spółka Rittal Sp. zo.o.  została założona w 1999 roku i jest obecnie powszechnie znaną oraz rozpoznawalną marką w Polsce, gwarantującą najlepszej jakości produkty i usługi Rittal, doradztwo techniczne oraz serwis dla firm działających na polskim rynku.

Pozostałe informacje są dostępne na stronie www.rittal.pl i www.friedhelm-loh-group.com