Sympozja, referaty, panele tematyczne, debaty i prezentacje, to tylko część aktywności, które czekają na uczestników konferencji pt. „Remonty i Utrzyma-nie Ruchu w Przemyśle Chemicznym”, organizowanej przez firmę BMP w Hotelu Mercure Gdynia Centrum.

Warszawa, 4 czerwca 2018 – Wydarzenie jest okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń
z branży chemicznej, poznania innowacyjnych rozwiązań, dyskusji i nawiązania nowych kontaktów. Prelegenci odpowiedzą m.in. na pytania: Jak wygląda współpraca pomiędzy nauką a przemysłem w praktyce i czy jest jeszcze miejsce na innowacyjność w UR? Jak duży wpływ na utrzymanie ruchu i struktury zatrudnienia będzie miał Przemysł 4.0? W czym może pomóc CMMS i kto powinien w niego zainwestować? Jak zwiększyć efektywność
i poprawić optymalizację w UR?

Podczas trzydniowej konferencji odbędzie się aż V paneli tematycznych. 5 czerwca o 15:20 Marcin Lisowski (Produkt Manager Rittal Polska) zaprezentuje aspekty ochrony systemów automatyki przed trudnymi warunkami, w ramach sesji „Czy mogłem to przewidzieć? Predykcja w UR”.

Gospodarzem Honorowym konferencji jest Grupa LOTOS S.A., która 4 czerwca zaprosi uczestników do zwiedzania swojego zakładu.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu w dniach 4-6 czerwca 2018 r., oraz prezentacji firmy Rittal. Rejestracja jest dostępna pod linkiem: http://www.e-bmp.pl/rejestr/

Więcej informacji: https://bit.ly/2xxz70n

O Rittal

Rittal Sp. z o.o. jest polskim oddziałem Rittal GmbH & Co. KG z siedzibą w Herborn w Hesji wiodącego światowego dostawcy systemowy szaf sterowniczych, systemów rozdziału prądu, klimatyzacji, infrastruktury IT oraz oprogramowania i serwisu. Rozwiązania systemowe Rittal stosowane są we wszystkich dziedzinach przemysłu, w budownictwie maszyn i urządzeń oraz w branży informatyczno-komunikacyjnej (ICT).

Do szerokiego spektrum zastosowań należą rozwiązania infrastruktury dla modułowych i energooszczędnych centrów przetwarzania danych, od innowacyjnych koncepcji bezpieczeństwa, aż po fizyczne zabezpieczanie danych i systemów.

Rozwiązania Rittal są dedykowane dla przemysłu i infrastruktury IT spełniają wszelkie światowe wymagania, atesty oraz normy.

Firma Rittal GmbH & Co. KG została założona w roku 1961 i jest obecna na całym świecie z 18 fabrykami z 64 lokalnymi spółkami córkami oraz 40 agencjami. Rittal jest największą spółką wchodzącą w skład grupy: Friedhelm Loh Group. Cała grupa zatrudnia ponad 11 500 pracowników i w w 2011 roku wygenerowała przychody w wysokości 2,2 miliona Euro.

Spółka Rittal Sp. zo.o.  została założona w 1999 roku i jest obecnie powszechnie znaną oraz rozpoznawalną marką w Polsce, gwarantującą najlepszej jakości produkty i usługi Rittal, doradztwo techniczne oraz serwis dla firm działających na polskim rynku.

Pozostałe informacje są dostępne na stronie www.rittal.pl i www.friedhelm-loh-group.com