Najnowsze promocje w Black Red White to doskonała okazja do dokonania korzystnych zakupów. Teraz 1000 mebli i dodatków polskiego producenta można nabyć w cenach niższych nawet do 30%. Cenowe obniżki stwarzają możliwość przeprowadzenia gruntownych zmian, które w łatwy i szybki sposób odmienią wystrój wnętrz.

Za sprawą najnowszej promocji w Black Red White meble do salonu, sypialni, kuchni, a także pokoju młodzieżowego możemy zakupić taniej do 30%. Ponadczasowe bryły z kolekcji Loren, która łączy w sobie elementy modernistyczne, funkcjonalny system Kaspian czy minimalistyczne meble Danton – teraz dostępne są w dużo niższych cenach. Aktualne rabaty to także szansa na ekonomiczne urządzenie pokoju ucznia. W promocji dostępne są między innymi biurka z linii B0, które dzięki różnym opcjom kolorystycznym z powodzeniem można dostosować do indywidualnych przestrzeni.

1000 mebli i dodatków do 30% taniej w Black Red White_450x600

W sklepach znajdziemy również wiele tańszych dodatków, które pomogą nam w urządzeniu mieszkania. Oświetlenie do pokoju nastolatka, pudła do przechowywania drobiazgów, ramki na zdjęcia czy szeroki wybór świeczników to tylko niektóre z oferowanych przedmiotów, które teraz możemy zakupić taniej nawet do 30%. Promocja obowiązuje tylko do 10 sierpnia.

Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.