Ponad 2000 meganagród czeka na konsumentów sieci Mila. Wszystko za sprawą wielkiej urodzinowej loterii, która w dniach 18.01 – 14.02.2017 r. realizowana jest w sklepach Mila. Do wygrania co tydzień m.in. bony na zakupy, atrakcyjne zestawy noży i smartfony. Nagrodą główną w loterii jest samochód Skoda Rapid Spaceback Ambition – dlatego warto grać!


Sieć Mila zadebiutowała w styczniu 2015 r. oferując Klientom wyjątkowy standard zakupów. Wysokiej jakości asortyment, m.in. świeże produkty dostarczane od lokalnych, polskich dostawców, dostępne w przystępnych cenach i miłej atmosferze – stały się wizytówką marki, która konsekwentnie zdobywa uznanie coraz większej grupy konsumentów.
Wielka urodzinowa loteria to druga taka inicjatywa sieci Mila. Jak podkreśla Krystyna Domagalska, Dyrektor Marketingu – „Sukces zeszłorocznej akcji sprawił, że i w tym roku zdecydowaliśmy się zaprosić naszych Klientów do wspólnej zabawy i w ten sposób uczcić drugie urodziny. Atrakcyjne nagrody i łatwy mechanizm konkursowy sprawiają, że naprawdę każdy ma szansę wygrać. W tym roku na zwycięzców czeka ponad 2000 nagród.”
Każdy może wygrać!
Mechanizm konkursu jest prosty – wystarczy zrobić jednorazowe zakupy na kwotę min. 35zł* w czasie trwania loterii – od 18.01.2017 r. do 14.02.2017 r. i zachować paragon, a następnie zarejestrować go na stronie www.loteriamila.pl, lub wysyłając SMS pod numer 4321. Jeden paragon upoważnia do jednego zgłoszenia, natomiast każdy może zgłosić nieograniczoną ilość paragonów ¬ każdy paragon zwiększa szansę na wygraną.
Meganagrody – warto wziąć udział!
Główną nagrodą w tegorocznej loterii jest komfortowy, rodzinny samochód Skoda Rapid Spaceback Ambition wyposażony m.in. w klimatyzację oraz czujniki parkowania. Do kogo trafi? Zdecyduje losowanie, które odbędzie się 17.02.2017 r.
Co tydzień można wygrać wiele atrakcyjnych nagród dodatkowych m.in 10 smartfonów Sony Xperia E5;
50 zestawów noży marki Gerlach oraz 500 bonów upominkowych każdy o wartości 50zł do wykorzystania
w sklepach MILA. Szczęśliwi zwycięzcy o wygraniu nagród dowiedzą się telefonicznie lub SMS-em dlatego warto upewnić się, że numer telefonu podany w zgłoszeniu jest prawidłowy.
To nie wszystko – Mega promocje na Mega urodziny!
Loteria nie jest jedynym powodem, dla którego warto odwiedzić sklep MILA w okresie urodzinowym. Dla Klientów przygotowano wyjątkowe oferty promocyjne. Od 18.01.2017 r. w atrakcyjnych cenach będzie można kupić towary praktycznie z każdej kategorii – mięsa, wędliny, sery, ciasta, owoce oraz warzywa – świeże produkty, z których jakości i smaku sieć jest szczególnie dumna.
Więcej informacji na temat urodzinowej loterii, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl,
na facebooku marki – https://www.facebook.com/zakupyazmilo/, w gazetkach promocyjnych oraz
w punktach sprzedaży. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej loterii
– http://www.loteriamila.pl/contest/rules. Organizatorem loterii je