Bakotech Sp. z o.o wraz z TitanHQ, producentem rozwiązań z zakresu MAIL&WEB SECURITY,  przygotował promocję w postaci 3 miesięcznej bezkosztowej ochrony antyspamowej dla swoich partnerów handlowych i ich klientów.

Każdemu partnerowi, który do 31 grudnia 2015r., podpisze umowę o świadczenie usług bezpieczeństwa w modelu SaaS (bezpieczeństwo jako usługa), opartych o rozwiązanie SpamTitan, dystrybutor oferuje trzymiesięczny okres bezkosztowej ochrony antyspamowej dla serwerów pocztowych. Usługa realizowana jest na serwerach zlokalizowanych w Polsce

Oprogramowanie SpamTitan dedykowane jest ochronie poczty elektronicznej: identyfikuje i blokuje niechciane wiadomości, które mogą być nośnikiem zagrożeń typu „phishing”, pocztę pochodzącą z Sieci Botnet, spam bazujący na grafikach, a także dostęp do szkodliwych adresów www.

 

Usługi oferowane w modelu SaaS dostępne są dla partnerów handlowych dystrybutora poprzez dedykowany program dystrybucji usług (MSP), umożliwiający szybką konfiguracją ochrony serwerów pocztowych klienta, bez ponoszenia kosztów wstępnych. W przypadku modelu MSP partner otrzymuje dostęp do konsoli pozwalającej na zarządzanie domenami pocztowymi swoich klientów oraz  monitorowanie i raportowanie ich środowiska lub przekazanie administracji systemu klientowi końcowemu w przypadku zaistnienia takiej potrzeby. Model MSP umożliwia elastyczne rozliczanie się z dystrybutorem w systemie miesięcznych płatności za usługę.

 

REGULAMIN PROMOCJI DOSTĘPNY JEST NA STRONIE BAKOTECH.

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.

Sandra Wasiak

Marketing Manager

tel. 660 343 988

e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com

 

Lucky Monday

PR&Events

Renata Postawa-Giza

PR Specialist

tel. 607 200 775

e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl