Zaledwie dwa lata od rozpoczęcia działalności, w zarządzanej przez spółkę flocie znalazło się już ponad 3000 pojazdów. Z oferty firmy skorzystały zarówno duże międzynarodowe korporacje, przedstawiciele sektora MSP jak i jednostki administracji państwowej. Dynamiczny rozwój i stale rozszerzające się portfolio klientów Getin Fleet to efekt konsekwentnie realizowanej strategii oraz zasługa profesjonalnego zespołu, z bogatą praktyką na rynku CFM.

Obecna na polskim rynku od lipca 2013 roku spółka Getin Fleet, należąca do grupy kapitałowej Getin Noble Bank S.A., systematycznie powiększa portfolio, umacniając swoją pozycję w sektorze Car Fleet Management. Od początku roku firma dostarczyła Klientom już ponad 1200 samochodów a obecnie zarządza flotą 3000 pojazdów. Tylko w 2015 roku spółka rozpoczęła współpracę z kilkoma dużymi firmami w tym m.in. z Orange Polska, polskim liderem rynku telekomunikacyjnego, Tebodin Poland, wiodącą firmą konsultingowo-projektową.

– Spółka Getin Fleet zwróciła moją uwagę przede wszystkim elastycznym podejściem do klienta oraz wygodną, kompleksową obsługą serwisową. Doświadczony doradca pomógł nam wybrać odpowiedni samochód, dopasowany do naszych potrzeb i specyfiki naszej firmy. Zaproponowane warunki finansowania pozwoliły nam uzyskać wymierną oszczędność w działalności przedsiębiorstwa – powiedział Pan Grzegorz właściciel firmy Grześpol, która w tym roku dołączyła do grona klientów Getin Fleet.

Jak potwierdzają doświadczenia spółki Getin Fleet, wynajem długoterminowy przestaje być wyłącznie domeną dużych przedsiębiorstw i korporacji. Coraz częściej decydują się na niego także przedstawiciele mniejszych podmiotów. Dzięki zróżnicowanej, elastycznej ofercie, z usług Getin Fleet korzystają zarówno koncerny i instytucje administracji publicznej, jak i firmy sektora MSP.

Szczegóły oferty Getin Fleet dostępne są na stronie www.getinfleet.pl