Wielkimi krokami zbliża się jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Dzień Matki. Spraw, aby tego dnia Twoja mama poczuła się wyjątkowo, skorzystaj z naszych pomysłów i podaruj jej specjalny prezent. Spędźcie razem ten niezwykły dzień!

  1. Rozkosz dla podniebienia

roasted-468161_640Czy w dzieciństwie gotowałaś razem z mamą? Zakładałaś za duży kuchenny fartuch i chciałaś, tak jak ona, być prawdziwą królową kuchni? Przenieś się do czasów dzieciństwa i zorganizuj Wam wspólne gotowanie. Kruche ciasteczka, a może bardziej wyrafinowane danie – owoce morza czy wykwintna jagnięcina na pewno przywrócą miłe wspomnienia. A jeśli gotowanie nie jest Twoją mocną stroną, zaproś mamę na wyjątkową kolację lub obiad.

  1. Relaks dla ciała

Urządźcie domowe SPA – to nie tylko forma odpoczynku i relaksu, ale także doskonała zabawa! Maseczki, peelingi, manicure – wszystko to gwarantuje, że spędzicie razem cudowny dzień. Możecie również wybrać się razem do profesjonalnego salonu kosmetycznego, gdzie oddacie się przyjemności masażu lub innego zabiegu dla skóry.

  1. Energia na co dzień

Zauważyłaś, że TwojBodymax 50+a mama jest ostatnio zmęczona i brakuje jej energii? Najlepszy sposób na to by w naturalny i bezpieczny sposób przywracać energię to żeń-szeń, wykorzystywany w medycynie już od 4000 lat. Warto podarować mamie suplement diety zawierający właśnie żeń-szeń. Wyciąg z tej rośliny znajdziemy m.in. w suplemencie diety Bodymax 50+, który zawiera również zestaw witamin i minerałów skomponowany specjalnie dla osób po pięćdziesiątym roku życia. Składniki aktywne preparatu przywracają energię na co dzień i zmniejszają zmęczenie. Ponadto wspomagają sprawność fizyczną i umysłową oraz naturalne siły obronne organizmu. Sercem Bodymax jest unikalny wyciąg z najwyższej jakości żeń-szenia GGE® Bodymax. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się życiem bez względu na wiek. Opakowanie Bodymax 50+ (30 tabletek) kosztuje ok. 24 zł.

  1. Wielkie zakupy

Prawie każda kobieta kocha zakupy. Dla wielu z nas to sposób na odpoczynek,  regenerację i odstresowanie. Jak wiadomo, na zakupy najlepiej chodzić
w towarzystwie, a Dzień Matki to świetna okazja, żeby zabrać mamę na wyprawę
w poszukiwaniu wiosennej sukienki czy butów. Spędzicie razem cenny czas, a dobrej zabawy na pewno nie będzie brakować!

  1. Kino i teatr

cary-grant-392931_640Zaproś swoją mamę do kina lub teatru – przenieście się do wyimaginowanego świata i chociaż na chwilę zapomnijcie o codziennych problemach. Niech ten wieczór sprawi, że Twoja mama poczuje się doceniona, a wspólny czas, który razem spędzicie na długo zostanie w jej pamięci.

  1. Aktywnie i sportowo

Jeśli Twoja mama lubi aktywnie spędzać czas, zabierz ją na wyprawę rowerową lub długi spacer. Wspólny wysiłek to także forma rozrywki. Żeby zrobić mamie jeszcze większą niespodziankę, przygotuj dla niej specjalny prezent – kijki do nordic walking lub krokomierz.