konfigurator_2_ospel

Wybór osprzętu elektrycznego, który jednocześnie będzie maksymalnie funkcjonalny i perfekcyjnie dopasowany do wystroju konkretnego pomieszczenia to niełatwe zadanie. Zdarzają się bowiem sytuacje, że wybrane produkty w rzeczywistości nie współgrają z charakterem wnętrza i nie robią takiego wrażenia, jak w katalogu lub projekcie przygotowanym przez dekoratora. Firma Ospel postanowiła rozwiązać ten problem i przygotowała wielofunkcyjny konfigurator online, ułatwiający perfekcyjne dopasowanie osprzętu elektrycznego do własnych potrzeb.

Szybko, łatwo i precyzyjnie

Bezpłatny konfigurator firmy Ospel to narzędzie, które przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań. Internetowa aplikacja nie tylko umożliwia tworzenie najbardziej optymalnych i funkcjonalnych zestawów gniazd czy łączników, ale także pozwala na znalezienie produktów w pożądanym kolorze, kształcie i stylistyce. Co ważne, korzystanie z narzędzia jest niezwykle proste i wygodne, dzięki przyjaznemu, intuicyjnemu interfejsowi. Pierwszym krokiem na drodze do konfiguracji własnego zestawu jest wybór jednej z sześciu dostępnych serii osprzętu elektrycznego firmy Ospel (Karo, As, Sonata, Sonata Stal Inox, Impresja i Gazela). Wśród nich są zarówno propozycje klasyczne, jak i nowoczesne, zatem użytkownicy bez problemu znajdą rozwiązanie idealnie wpisujące się w ich gust. Kolejny punkt to zaznaczenie koloru oraz określenie rozmiaru ramki, w której znajdą się konkretne elementy osprzętu. W zależności od potrzeb wybrać można ramkę pojedynczą lub wielokrotną. Ostatni krok to stworzenie konkretnego zestawu elementów, poprzez zaznaczenie wybranego osprzętu i umieszczenie go w ramce (metodą przeciągnij i upuść). W konfiguratorze firmy Ospel dostępne są wszystkie produkty, które oferuje zdefiniowana seria osprzętu – od gniazd pojedynczych i podwójnych, poprzez wszelkiego typu łączniki, a na elektronicznych czujnikach, regulatorach i ściemniaczach kończąc. Po zapisaniu swoich ustawień użytkownik otrzymuje podsumowanie, obejmujące wykaz i specyfikację wszystkich wybranych elementów, a także całościową wycenę przygotowanego przez siebie zestawu.

Odkryj w sobie dekoratora

Wielofunkcyjny konfigurator osprzętu elektrycznego online powstał z myślą o wsparciu użytkowników w przygotowaniu najbardziej optymalnego i funkcjonalnego zestawu elementów. Firma Ospel nie zapomniała jednak również o względach estetycznych. Osprzęt wizualnie musi harmonizować z wystrojem wnętrza, dlatego też konfigurator został dodatkowo uzupełniony o wizualizer, czyli wirtualne studio aranżacyjne. Narzędzie to pozwala dopasować osprzęt do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu (salon, kuchnia, łazienka, sypialnia i przedpokój), a także urządzonych w różnym stylu. Co więcej, użytkownicy mogą dowolnie modyfikować kolor ścian i podłóg, maksymalnie przybliżając je do własnych projektów. Dzięki temu zyskają pewność, że wybrany osprzęt będzie doskonale prezentował się w ich domach, biurach czy mieszkaniach.

Konfigurator i wizualizer firmy Ospel dostępne są za pośrednictwem poniższych adresów: http://www.idealnepolaczenie.ospel.pl/konfigurator.html  oraz http://www.idealnepolaczenie.ospel.pl/wizualizer.html.

Firma OSPEL S.A. jest obecnie jednym z czołowych producentem osprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce. Posiada bardzo szeroki asortyment wyrobów, takich jak: łączniki i gniazda podtynkowe, łączniki i gniazda natynkowe, przedłużacze, przewody przyłączeniowe, dzwonki i gongi, rozgałęźniki, odgałęźniki, wtyczki, puszki oraz inne akcesoria elektroinstalacyjne. Wszystkie wyroby spółki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające zgodność wyrobów z obowiązującymi normami. Spółka prowadzi sprzedaż hurtową na terenie całego kraju, ponadto produkty są eksportowane do takich krajów jak: Węgry, Słowacja, Czechy, Rumunia, Rosja, Bułgaria, Ukraina, Litwa, Estonia, Łotwa, Białoruś, Niemcy, Belgia i Wielka Brytania.

OSPEL S.A.

Ul. Główna 128, Wierbka

42-436 Pilica

www.ospel.com.pl