Przygotowywanie potraw w kuchni urządzonej funkcjonalnie, a zarazem elegancko, to prawdziwa przyjemność. Kuchenne wnętrza coraz częściej aranżowane są zatem w duchu minimalistycznym, gdzie królują gładkie powierzchnie mebli i proste w formie akcesoria. Nowa bateria zlewozmywakowa Dokos marki Invena doskonale wpisuje się w najświeższe trendy, ponieważ cechuje ją nowoczesny design, smukła linia i uniwersalna kolorystyka.

W dziedzinie aranżacji wnętrz biel stanowi ponadczasowy standard. Barwa ta jest synonimem elegancji i doskonale współgra z różnorodnymi elementami wyposażenia, dlatego też może stanowić bazę stylizacji lub też pełnić rolę efektownego dodatku w niemal każdym pomieszczeniu. Kolor biały nierozerwalnie kojarzy się z także czystością, dlatego też szczególnie dobrze sprawdza się on w kuchni, gdzie nienaganna higiena to podstawa. Firma Invena, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników łączenia wysokiej estetyki z maksymalną funkcjonalnością, stworzyła wyjątkową baterię zlewozmywakową Dokos. Propozycja ta wyróżnia się minimalistyczną formą, a także nieskazitelnie białą barwą, uzupełnioną elementami chromowanymi. Jednouchwytowa, stojąca bateria Dokos posiada oryginalny, smukły korpus, który nie jest klasycznie zaokrąglony, lecz w połowie wysokości został zagięty pod kątem 90 stopni. Dzięki temu produkt świetnie się prezentuje, a korzystanie z niego jest niezwykle wygodne. Ciekawym pomysłem jest również delikatne spłaszczenie górnej części obrotowej wylewki, nadające jej wyrazistości i nowoczesnego charakteru. Bateria Dokos marki Invena to model, który dobrze współgra ze zlewozmywakami każdego typu, zarówno wpuszczanymi w blat, jak i nakładanymi. Najlepiej będzie się on prezentował w modernistycznych wnętrzach oraz kuchniach, w których królują jasne meble oraz chromowane lub stalowe elementy wyposażenia.

Nie tylko wygląd ma znaczenie

Bateria zlewozmywakowa Dokos firmy Invena to propozycja, która zasługuje na uwagę nie tylko z powodu swojego wyglądu, ale również ze względu na wysokie walory użytkowe. Wygodna, obrotowa wylewka pozwala na swobodne operowanie baterią podczas mycia naczyń czy też obróbki produktów spożywczych. Wytrzymały mieszacz ceramiczny sprawia natomiast, że dostosowanie temperatury oraz intensywności strumienia wody podczas pracy jest proste, płynne i bezproblemowe. Użytkownicy baterii z pewnością docenią również fakt, że jest ona wyposażona w system szybkiego montażu, dzięki któremu jej zamontowanie jest szybkie i nie wymaga skomplikowanych zabiegów. Na koniec warto także dodać, iż w komplecie z nowym produktem firmy Invena znajdują się nie tylko 2 wężyki przyłączeniowe 3/8, ale również praktyczny kluczyk do montażu i demontażu perlatora.

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Invena znaleźć można na stronie www.baterielazienkowe.pl