Wyniki konkursu FACE Awards

W piątek, 30 czerwca, podczas Gali Finałowej zorganizowanej przez markę NYX Professional Makeup poznaliśmy zwycięzcę konkursu FACE Awards 2017. Tegoroczną zwyciężczynią i zdobywczynią tytułu Beauty Vloger 2017, została Karolina Zientek! Tej nocy Internet przepełniony był zdjęciami i filmikami z gali oznaczonymi #FACEAwardsPolska i #nyxcosmeticspl!

Marka NYX Professional Makeup na jeden wieczór zmieniła kino Iluzjon w raj dla wizażystów. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni wyróżniono trzy krainy, inspirowane zadaniami konkursowymi: Nature Goddess, Underwater Creatures oraz Life.

Gośćmi wydarzenia byli uczestnicy konkursu z poprzednich etapów, profesjonaliści oraz pasjonaci wizażu i charakteryzacji znani w świecie Social Mediów, którzy specjalnie na galę przybyli z całej Polski.

Wybór laureatki nie był prosty. Prace finałowe zachwycały najwyższym poziomem technicznym, niesamowitą kreatywnością wykonania oraz pomysłowością interpretacji tematów. Każdy z uczestników włożył w swoją pracę bardzo dużo pasji oraz zaangażowania, które nie raz spotkały się z aplauzem publiczności podczas projekcji. Spośród finałowych prac czwórki zakwalifikowanych uczestników, jury wybrało najlepszą, a jego autorka otrzymała tytuł Beauty Vlogger 2017, nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 PLN oraz wyjazd na wielki finał FACE Awards w Los Angeles.

 

Miejsce pierwsze zajęła Karolina Zientek! Karolina w zawodzie wizażystki pracuje od 9 lat. Posiada swój kanał YouTube –  karolinazientektv – na którym dzieli się swoją pasją już od 4 lat. Na swoim koncie ma sporo sukcesów, m.in. Mistrzostwo Polski w Makijażu Beauty Forum 2014, V-ce Mistrzostwo Świata w Monachium 2014 oraz oczywiście najważniejszy obecnie tytuł Beauty Vlogger of The Year zdobyty w konkursie FACE Awards. Wizaż to dla niej rodzaj sztuki, dzięki której ma możliwość wyrażania siebie i podkreślania swojej osobowości.

 

Podczas Gali odbyło się także głosowanie na laureata Nagrody Publiczności, które odebrała Klaudia Owczarek.

Więcej o marce NYX Professional Makeup:

Marka NYX Professional Makeup swoją nazwę wzięła od greckiej bogini nocy Nyks, symbolizującej piękno i siłę.

NYX Professional Makeup to marka profesjonalnych kosmetyków do makijażu. Została stworzona przez młodą wizażystkę Toni Ko w 1999 roku, w słonecznym Los Angeles. Jej celem było oferowanie profesjonalnych produktów do makijażu w atrakcyjnych cenach. Misja ta w dalszym ciągu jest kontynuowana.

W ofercie marki można znaleźć ponad 1800 kolorów różnego typu produktów; od cieni i kredek do oczu, eyelinery, fluidy, pudry, róże, szminki, błyszczyki, sztuczne rzęsy, po pędzle, brokaty do ciała i wiele, wiele innych. W ofercie NYX Professional Makeup można znaleźć wszystko, czego, zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, potrzebują do kreowania przepięknych makijaży.

Więcej informacji na stronie:

http://www.nyxprofessionalmakeup.pl/