Podczas inauguracji Business Tigers Club, 24 listopada 2017 r. W ekskluzywnym Regent Warsaw Hotel, poznaliśmy Laureatów 2 edycji programu Best Quality Employer 2017. W tym roku Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało statuetkę 12 firmom.

Uroczystość wręczenia statuetek BQE 2017 stanowiła znakomitą okazję do świętowania w gronie ekspertów i praktyków HR oraz do wymiany doświadczeń. Na uroczystości, prowadzonej przez Ewelinę Rydzyńską prezenterkę i stylistkę gwiazd oraz Marcina Andrzejewskiego Dyrektora Programowego CBCK, goście mieli możliwość uczestniczyć w sesji networkingowej prowadzonej przez Grzegorza Turniaka, guru polskiego networkingu.

Tegorocznej edycji polskiego programu towarzyszyła inauguracja klubu biznesowego Business Tigers Club, powołanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przy współpracy z Magazynem TYGRYSY Biznesu.

Podczas uroczystości przedstawiono 12 firm, które spełniają najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania HR. To firmy które dbają o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

Cieszymy się, że nasz program spotyka się z tak dużym zainteresowaniem. Program powstał z myślą o mniejszych firmach, chcieliśmy być alternatywą do programów konkurencyjnych, w których mniejsze przedsiębiorstwa nie mogą uczestniczyć. Tym bardziej cieszy nas fakt, że laureatami naszego programu są także, a nawet śmiało mogę powiedzieć znane , duże korporacje.- mówi Marcin Andrzejewski Dyrektor Programowy Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

Aby uzyskać statuetkę Best Quality Employer , uczestnicy muszą przejść proces weryfikacji i spełnić określone w nich standardy. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest gwarancją odpowiedniego przebiegu procesu.

Program ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi- dodaje Marcin Andrzejewski.

Statuetki przedstawicielom wyróżnionych firm wręczył Konrad Kluska Dyrektora Działu Ubezpieczeń Grupowych firmy AVIVA.

Statuetka Best Quality Employer 2017 trafiła w ręce następujących firm:

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Sp. K.

DHL Global Forwarding Sp. z o.o .

SUEZ Polska Sp. z o. o.

mBank S.A

LSI Software S.A

Budimex SA

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Gleeds Polska Sp. z o. o

Simoldes Plasticos Polska Sp z o.o

El-trans SA.

Radio KOLOR

Kancelaria Prawno Podatkowa Capital Legis

 

 

 

***

Kontakt dla mediów:

Justyna Nakonieczna

PR Manager

mobile: 512 009 069

j.nakonieczna@certyfikacjakrajowa.org.pl