super_color_fluorescent_den_braven

Ile to razy zastanawialiście się jak oznaczyć wystający  stopień, o który potykacie się za każdym razem czy mało widoczny słupek tuż przy bramie wjazdowej. Miejsc wymagających mocnego zaakcentowania w domu i na posesji nie brakuje. Tylko jak to zrobić, aby oznakowanie było trwałe i nie szpeciło aranżacji wnętrza czy ogrodu? Z pomocą przychodzi spray Super Color Fluorescent firmy Den Braven w 3 kolorach z efektem odblasku.

Malowanie widoczne z daleka

Zawiązywanie kolorowej taśmy, wbijanie trzonków ostrzegawczych czy po prostu malowanie wystających fragmentów – czego już nie próbowaliście, żeby oznaczyć niebezpieczne lub mało widoczne miejsca oraz elementy. Niestety najczęściej osiągnięty efekt nie do końca spełnia nasze oczekiwania, gdyż albo estetyka, albo trwałość pozostawia wiele do życzenia. Rozwiązaniem tych wszystkich problemów i sposobem na skuteczne oznakowanie miejsc, które mają zwracać naszą uwagę jest Super Color Fluorescent od firmy Den Braven. Ten specjalistyczny preparat w spray’u to modyfikowany lakier syntetyczny stworzony na bazie żywic alkidowych w trzech fluorescencyjnych kolorach – zielonym, żółtym i pomarańczowym. Tworzy on bardzo trwałą i odporną na ścieranie oraz działanie promieni UV matową powłokę z efektem odblasku. Dzięki temu doskonale nadaje się do malowania w celach ostrzegawczych – różnego rodzaju napisów, znaczników czy po prostu miejsc, które chcemy mocno wyróżnić, np. barierek, stopni lub słupków. Lakier Super Color Fluorescent firmy Den Braven zapewnia więc mocno widoczne oznaczenie niepodatne na uszkodzenia. Aby jednak osiągnąć jak najlepszy efekt podłoże musi być jasne, najbardziej wskazane byłoby białe. Jeśli więc pokrywamy nim ciemne elementy, najpierw należałoby nałożyć biały podkład, a dopiero po jego wyschnięciu lakier nawierzchniowy. W ten sposób efekt odblasku będzie bardziej widoczny.

Odblaskowa uniwersalność

Super Color Fluorescent firmy Den Braven to jeden z siedmiu specjalistycznych lakierów w spray’u przeznaczonych do zastosowań dekoracyjnych i ochronnych powierzchni wykonanych ze stali, metalu, kamienia, ceramiki, szkła drewna i wielu innych tworzyw. Dzięki specjalnej formule jest bardzo uniwersalny i pozwala na użycie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Łatwa aplikacja, w połączeniu z krótkim czasem schnięcia (pyłosuchość już po 10-15 minutach)oraz tym, że nie spływa nawet w przypadku pionowych zastosowań, pozwala na równomierne rozpylenie lakieru i uzyskanie gładkiej i pozbawionej zacieków powierzchni o matowym wykończeniu. Lakier w spray’u Super Color Fluorescent sprawdzi się doskonale w przypadku malowania większych elementów. Natomiast do bardziej precyzyjnych prac i niewielkich oznaczeń, doskonały będzie praktyczny znacznik Super Color Fluo Marker 360°. Niewielkie rozmiary oraz specjalna dysza umożliwia aplikację nawet do góry nogami, trzymając pojemnik zaworem w dół. Wąskie przestrzenie czy trudnodostępne miejsca nie będą więc stanowiły problemu. Parę rozpyleń lakieru, kilka pociągnięć markerem, a wszystkie niezbędne elementy staną się dobrze widoczne.

 

 

Zastanawiacie się jak oznaczyć niewidoczne miejsca, by już z daleka informowały wszystkich domowników o swoim istnieniu? Jeden z odblaskowych lakierów w spray’u z linii Super Color Fluorescent firmy Den Braven z pewnością sprosta tym zadaniom.

www.denbraven.pl

 

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.