Miłośnicy sportowego designu mogą zacierać ręce. Pod koniec marca w sklepach pojawi się nowa kolekcja sneakersów włoskiej marki Diadora. Wzory moro, klimat wyspy Capri, odważne zestawienia kolorów, urokliwe pastele, wreszcie minimalistyczny design. Marka proponuje mnóstwo niepowtarzalnych modeli, więc każdy kto ceni oryginalność powinien przywitać wiosnę jak należy – w nowych, nieprzeciętnych butach!

Pełen kamuflaż

Bezsprzecznie prym w tej kolekcji wiodą militarne wzory. Ich siła ekspresji zjedna sobie tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu i nie godzą się na żadne cenowe kompromisy. Najwyższa jakość musi kosztować, a ta jest gwarantowana w poniższych modelach. Stylowe moro na butach z górnej półki ma duże szanse stać się gorącym trendem tego sezonu.

Ekskluzywne Capri

Modele inspirowane wyspą Capri to świetna propozycja dla tych, dla których przymiotnik „włoski” jest synonimem wysokiej jakości. Buty, jak podpowiada skrót ITA w nazwie, powstały we Włoszech, w fabryce, w której od lat tworzone są produkty marki Diadora. Ich wierzch został ręcznie uszyty z trwałych materiałów premium, a kunszt wykonania z pewnością zjedna sobie osoby ceniące wyszukany styl. W ofercie są dwa modele, każdy w dwóch wersjach kolorystycznych, nawiązujących do błękitnych wód Morza Tyrreńskiego okalających wyspę i jasnych skał wapiennych charakterystycznych dla Capri.

Moc koloru

Kolorowe buty – kiedy jak nie wiosną? Ta pora roku wręcz domaga się znacznej porcji ekstrawagancji. Łączenia kolorów znowu są w modzie. Niepotrzebna jest dodatkowa zachęta, żeby w tym sezonie sięgnąć po kolorowe sneakersy. Warto zwrócić uwagę na buty z efektem ombre lub modele w subtelnych, pastelowych barwach.

 

Istota minimalizmu

Tym, którzy preferują minimalizm Diadora oferuje niezwykle lekki, siateczkowy model Evo Aeon z ciekawymi elementami wykonanymi z odpornego na ścieranie tworzywa TPU. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne – ze śnieżnobiałą podeszwą i cholewką oraz stylowe, ponadczasowe łączenie „black & white”. Na uwagę zasługuje także N9000 Hologram wzbogacony detalami, które pod wpływem światła ulegają przemianie, zyskując niepowtarzalny blask i koloryt.

O marce:

Diadora – włoska firma założona w 1948 roku produkująca buty, odzież oraz sprzęt sportowy przeznaczony do różnych dyscyplin m.in. piłki nożnej, tenisa, lekkoatletyki, kolarstwa. W ofercie Diadory znajdują się także oryginalne i wygodne buty miejskie, które wyróżnia charakterystyczna dla marki, sportowa linia.