tulipan_STARWARSINFINITY_banerwww

 

W najbliższy weekend (6, 7 lutego) w godzinach od 12:00 do 18:00 przestrzeń Centrum Handlowego Tulipan zamieni się w odległą galaktykę, opanowaną przez bohaterów gry „Disney Infinity 3.0 Star Wars”. Szkolenie komandosów, konkursy z nagrodami oraz osiem stanowisk z konsolami – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają w tych dniach na najmłodszych.

Wydarzenie nawiązywać będzie do popularnej serii gier – „Disney Infinity 3.0 Star Wars”. W ramach eventu przygotowano mnóstwo darmowych atrakcji, rodem z kultowej, filmowej sagi. Na terenie Centrum pojawi się Kosmiczny Bunkier Star Wars, w którym animatorzy przeprowadzą konkursy z nagrodami oraz sprawdzą wiedzę uczestników na temat „Gwiezdnych Wojen”. Oprócz tego powstanie także strefa zabaw ruchowych, w której odbywać się będą gry i konkursy zespołowe oraz szkolenia na komandosów gwiezdnej Republiki. Natomiast fani popularnej „zręcznościówki” sprawdzą swoje umiejętności grając na wielkim ekranie.

Nie zabraknie także ulubionych, dziecięcych atrakcji, takich jak malowanie twarzy czy zdjęcia z kultowymi mieczami świetlnymi. W czasie, gdy najmłodsi zwiedzać będą galaktykę, rodzice będą mogli skorzystać ze strefy relaksu,               w oczekiwaniu aż ich pociechy zakończą zabawę.

Wydarzenie „Disney Infinity 3.0 Star Wars” odbędzie się już 6 i 7 lutego w godzinach od 12:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Tulipan. Więcej informacji na: www.chtulipan.pl