Popularne suplementy diety Cerutin Junior, których producentem jest Polfarmex S.A., mają nową stronę internetową cerutinjunior.pl.

Decyzja o stworzeniu strony został podjęta pod wpływem sygnałów z rynku, na którym pojawiły się nowe rodzaje Cerutinu Junior. Strona ma pomóc w porządkowaniu wiedzy na ich temat. Na stronie można znaleźć prezentację wszystkich produktów z linii Cerutin Junior wraz z krótkimi opisami, które pomogą rodzicom podjąć decyzję, który z przedstawionych suplementów jest w danym momencie najlepiej dopasowany do potrzeb ich dziecka. Kolorowa szata graficzna, przejrzysty układ i prosta nawigacja z pewnością ułatwią zapoznanie się z treścią osobom zainteresowanym.

Strona została wykonana w technologii responsywnej, jest więc również w wygodny sposób dostępna w wersji mobilnej. Za projekt graficzny i  wykonanie programistyczne  nowej strony odpowiada agencja OMD. Więcej informacji: cerutinjunior.pl

Polfarmex S.A. jest uznanym producentem wyrobów farmaceutycznych, który specjalizuje się w produkcji leków na receptę (Rx), leków dostępnych bez recepty (OTC), suplementów diety oraz kosmetyków. Portfolio firmy zawiera ponad 100 produktów i jest systematycznie wzbogacane.