TE STRATEGICZNE CZĘŚCI CIAŁA: POŚLADKI I BIUST, SZCZEGÓLNIE ŁATWO TRACĄ WYMARZONY KSZTAŁT I JĘDRNOŚCI. JEDNAK LATO SPRZYJA EKSPONOWANIU TYCH ATUTÓW KOBIECEGO CIAŁA. NAKŁADAMY CIENKIE
I PODKREŚLAJĄCE SYLWETKĘ UBRANIA LUB PO PROSTU IDZIEMY NA PLAŻĘ
I UBIERAMY BIKINI. NASZYM ROZWIĄZANIEM NA SZYBKI EFEKT PUSH-UP SĄ NAJNOWSZE METODY LIFTINGU BEZ UŻYCIA SKALPELA! DZIĘKI NIM, JUŻ CHWILĘ PO ZABIEGU BĘDZIESZ MOGŁA PREZENTOWAĆ WYMODELOWANE KSZTAŁTY!

Lifting pośladków Focus RF
W trakcie godzinnego zabiegu za pomocą głowicy emitującej fale radiowe podgrzewa się włókna kolagenowe w skórze do 40-45 stopni Celsjusza, stymulując je do napięcia
i odbudowy, co powoduje lifting i zagęszczenie skóry (dzięki podgrzaniu włókna skracają się przez co skóra się naciąga). Działanie fali radiowej sprawia, że możemy usunąć nadmiar luźnej skóry, wymodelować pośladki i zredukować cellulit. Jest to idealna metoda dla osób z nadmiarem luźnej tkanki, które chcą odwrócić proces grawitacji i nieinwazyjnie osiągnąć efekt liftingu pośladków.
Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu!
Zalecana seria od 5 do 10 zabiegów.
Cena: 400 zł.

Lifting biustu DMK
To innowacyjny, godzinny zabieg oparty o skuteczność enzymów. Specjalne maski enzymatyczne nakładane są kolejno na skórę powodują głęboki efekt plazmatyczny. Stymulują przepływ krwy, fundują skórze prawdziwą terapię tlenową. Lifting DMK za pomocą protein RNA, kwasu rybonukleinowego, Lizyny i Proliny posiada zdolność przenikania, naciągania skóry i mięśni biustu. Skutecznie, niczym maszyna stymuluje mięśnie i odnowę kolagenu. Działa głęboko – na poziomie komórek! W trakcie zabiegu dochodzi do wymiany jonowej w skórze powodując reakcję tzw. „odwróconej osmozy” czyli uwalniania komórki od gazów, zanieczyszczeń i wolnych rodników. Za sprawą tego usuwa ze skóry duże ilości toksyn skutecznie ją oczyszczając i dotleniając. Maska enzymatyczna stabilizuje błonę komórkową, stymuluje włókna kolagenowe i elastylowe, działa na przyczepy mięśniowe, w sposób naturalny odbudowuje zwiotczałe mięśnie i drenuje układ limfatyczny. Daje spektakularny efekt napięcia i odmłodzenia skóry biustu. To idealna metoda nie tylko w sezonie letnim ale także dla kobiet, których skóra biustu stała się wiotka i cienka, po zakończeniu karmienia piersią lub tych, których skóra obciążona jest dużym rozmiarem biustu.
Zalecana seria od 5 do 10 zabiegów.
Cena: 500 zł

CHIC SPA, ul. Żelazna 59, Warszawa
www.chicspa.pl