Redakcja portalu Comperia.pl wyróżniła kredyt gotówkowy Getin Banku, jako najlepszy produkt w swojej kategorii rynkowej, nagradzając go tytułem „Comperia Stars 2016”. Eksperci portalu docenili „Darmowy kredyt”  za brak jakichkolwiek kosztów związanych z jego udzieleniem. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, zwrócą do Banku jedynie równowartość zaciągniętego zobowiązania.

„Comperia Stars 2016” zostały przyznane tym bankom, których produkty okazały się najlepsze w największej ilości comiesięcznych rankingów. „Darmowy Kredyt” Getin Banku znalazł się na szczycie aż czterech zestawień, co zdecydowało o jego sukcesie. Warto podkreślić, iż rankingi Comperia Stars były przygotowywane w oparciu o kryteria definiowane na podstawie ankiet przeprowadzanych wśród członków zrzeszenia klientów banków Fast50Club. Tym samym, uwzględniały one realne oczekiwania klientów względem produktów finansowych.

Wyróżniony przez portal Comperia.pl „Darmowy kredyt” jest udzielany całkowicie za darmo, prowizja jak również jego oprocentowanie nominalne jest równe zero. Do kredytu nie jest wymagane żadne ubezpieczenie. Dzięki takiej konstrukcji produktu, klienci zwracają do Banku jedynie równowartość zaciągniętego zobowiązania. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych Klientów, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadali w Getin Banku żadnego produktu finansowego.

Porównywarka finansowa Comperia.pl opracowuje rankingi produktów i usług finansowych, zestawiające ze sobą oferty banków w najpopularniejszych kategoriach rynkowych. Lista instytucji nagrodzonych „Comperia Stars 2016” znajduje się na stronie Comperia.pl Szczegóły dotyczące oferty kredytów gotówkowych Getin Banku są dostępne na stronie www.getinbank.pl.