Nadchodzi czas jesiennych porządków. Jak się do nich najlepiej przygotować, pokazują Romeo i Jula. Romeo i Jula wspólnie nakręcają do działania i zachęcają do jesiennych aktywności w domu i w ogrodzie. Niezbędne narzędzia ogrodowe i oświetleniowe multimarketu Jula usprawnią prace porządkowe i zapewnią frajdę!
Jesienne prace w ogrodzie mogą stanowić doskonałą zabawę dla aktywnych. Wykorzystaj pogodę
i zrób porządek wokół swej posesji. Ze spadających zewsząd kolorowych liści możesz zrobić piękny, jesienny bukiet do domu. Pozostałe najłatwiej usuniesz, tak jak robi to Romeo, dzięki Jula: za pomocą Dmuchawy do liści marki Meec Tools (1). Dmuchawa zdmuchuje liście i mniejsze gałęzie lub zasysa je do worka o pojemności 35 l. Usypywanie sterty liści i szalona zabawa w nich z pewnością zachęci do udziału w jesiennych porządkach najmłodszych członków rodziny.
W ogrodzie pracując, chcę czuć się wygodnie
Do prac w ogrodzie potrzebujesz odzieży roboczej i ochronnej. Romeo ubrany jest w wytrzymałe spodnie robocze marki Bluewear (2) z wieloma funkcjonalnymi kieszeniami i zaczepami, które zapewniają mu wygodę i komfort podczas pracy. Kieszenie i przegródki pomieszczą niezbędne narzędzia, takie jak: młotek, gwoździe czy telefon komórkowy. Nasz bohater już je przetestował: Bardzo sobie cenię te robocze spodnie – podsumowuje Romeo.
Nic mi nie przeszkadza, nawet późna pora
Jesienią zmierzch zapada wcześnie, ale reflektor ogrodowy LED 10W marki Anslut (3) z wtyczką rozjaśni ciemności i pozwoli Wam na wykonanie koniecznych prac. Oświetli podjazd pod garaż, bramę, altankę czy inne istotne punkty Twojej posesji. Po zakończeniu wspólnych prac możesz z rodziną i przyjaciółmi pospacerować po ogrodzie, w świetle księżyca i latarni ogrodowej Anslut (4) z multimarketu Jula. Latarnia zapewni odpowiednie oświetlenie, bezpieczeństwo przechodzącym gościom i domownikom,
a także podkreśli wyjątkowy charakter posesji i elewacji domu.
Unikalny miks produktów do jesiennych porządków oraz do innych aktywności w domu i w ogrodzie znajdziesz w sieci multimarketów Jula. Wejdź na nową gazetkę!

Cała oferta Jula dostępna jest w nowym katalogu „Jesień-zima 2016” na: /www.jula.pl/temat/2016/katalog-jesien-zima-2016/.

Szczegółowe opisy produktów:
(1) Dmuchawa/ odkurzacz do liści marki Meec Tools (30″ i 15″),
nr kat. 721226
Posprzątaj w ogrodzie, garażu i na podjeździe przy pomocy tego urządzenia. Liście i mniejsze gałęzie są zdmuchiwane lub zasysane, kompresowane w stosunku 10:1 dzięki funkcji mulczowania i przekazywane do worka o pojemności 35 l.
Dane techniczne:
Prędkość wydmuchu: 260 km/h
Zbiornik: 35 l
Poziom hałasu: 102 dB
Moc: 3 kW
Moc ssania: 768 m³/h
Długość kabla: 35 cm
Cena: 99,00 zł
jula_dmuchawa-do-lisci

 

 

 

 

 

 

 

(2) Spodnie robocze marki Bluewear (30″ i 15″),
nr. kat. 901778
Wytrzymałe spodnie z wieloma funkcjonalnymi kieszeniami
i zaczepami! Wzmocnione szwy i wytrzymałe nylonowe wzmocnienia na kolanach, przednich kieszeniach i dolnych krawędziach z tyłu – wszystko po to, aby spodnie mogły Ci służyć przez długi czas. Spodnie mają dwie przednie kieszenie, dwie kieszenie na gwoździe z kilkoma przegródkami, kieszeń na telefon komórkowy, dwa zaczepy na młotek, dwie kieszenie tylne, kieszeń na miarkę oraz dwie kieszenie na nogawkach z licznymi przegródkami i zaczepami. Mocny zamek błyskawiczny YKK
z metalu.
Cena: 57,99 zł

jula_spodnie-robocze

(3) Reflektor LED IP44 10W 600 lm, marki Anslut (30″),
nr. kat. 427624
Energooszczędna oprawa, reflektor przeznaczony na podwórko
i do oświetlenia podjazdu do garażu. Solidny reflektor z oprawą odporną na warunki atmosferyczne, hartowanym szkłem, uchwytem nastawnym i wbudowaną żarówką LED. Podłączany za pomocą wtyczki.
Dane techniczne:
Temperatura barwowa: 4000 K
Klasa szczelności: IP44
Wymiary: 122x193x51 (Szer./Wys./Gł.)
Napięcie: 230 V
Strumień świetlny: 600 Im
Długość kabla: 50 cm
Moc: 10 W
Cena: 28,99 zł

jula_reflektor-led

 

 

 

 

 

 

 

(4) Latarnia ogrodowa marki Anslut, nr. kat. 422075
Klasyczna latarnia na podjazdy i do ogrodu! Oprawa ma korpus
z aluminium odpornego na warunki atmosferyczne i klosz z przezroczystego szkła. W zestawie stopka do mocowania w ziemi. Podłączenie za pomocą zacisku. Maksymalnie 3x60W.
Dane techniczne:
Masa: 16 kg
Klasa szczelności: IP44
Napięcie: 230 V
Wymiary: Wys:195 cm
Cena: 249,00 zł

jula_latarnia-ogrodowa

 

Nowa komunikacja marketingowa multimarketów Jula
Sieć multimarketów Jula prezentuje nowy projekt komunikacji marketingowej oparty na haśle przewodnim „Romeo i Jula”. Kampania zbudowana została wokół postaci Romeo – nowoczesnego konsumenta „nakręcającego” odbiorców do działania i aktywności w domu i poza nim, zgodnie
z podstawowym hasłem reklamowym marki. Projekt aluzyjnie nawiązuje do Szekspirowego dzieła wszechczasów, wykorzystując dwuznaczność słów „Julia” i „Jula”. Komunikacja marketingowa marki podkreśla unikalny miks produktów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie i w plenerze, promując jednocześnie dobry stosunek ceny do jakości. Pierwsza kampania o charakterze wizerunkowo-sprzedażowym wystartowała 1 września 2016 r.

O firmie:
Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw ponad 14 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze,
a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób.
Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula implementuje na polskim rynku szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, dobór i jakość produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach
2014, 2015 i 2016 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.