Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim radosny czas pełen słonecznych kolorów, owocowych zapachów i soczystych smaków. Z myślą o tych wyjątkowych chwilach marka Herbapol przygotowała orzeźwiające połączenia smakowe syropów Smaki Słońca w limitowanej, letniej edycji. Idealne na beztroskie, gorące dni!

Sezonowe syropy z linii Smaki Słońca to propozycja prawdziwego orzeźwienia, która świetnie gasi pragnienie nawet w najbardziej upalne dni. Finezyjne połączenie rabarbaru z truskawką, egzotyczna kompozycja mango i ananasa czy soczyście orzeźwiający smak kiwito propozycje, które spodobają się zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Dzięki nim zapewnisz sobie i bliskim chwile letniej przyjemności!

Syrop to nie tylko dodatek do wody, ale także inspiracja i podstawa do przygotowania wyjątkowych napojów dla całej rodziny. Wystarczą drobne urozmaicenia, takie jak: kostki lodu, plasterek cytryny, listek mięty czy nasze ulubione owoce – i możemy cieszyć się pysznym smakiem wakacji! To jednak nie wszystko! Niecodzienne połączenia Smaków Słońca sprawdzą się również jako dodatek do lekkich letnich deserów, słodkich dań i koktajli.

Syropy z limitowanej edycji Smaki Słońca, podobnie jak pozostałe produkty marki Herbapol, inspirowane są naturą. Stawiamy na wysokiej jakości skład i wyjątkowy smak. W tym miejscu warto wspomnieć, że truskawka z rabarbarem oraz mango i ananas to połączenia dostępne wyłącznie w ofercie marki Herbapol. Aby zaskoczyć naszych konsumentów w tym roku przygotowaliśmy także zupełnie nową, kolorową i wakacyjną szatę graficzną, która z pewnością spodoba się naszym konsumentom– mówi Anna Justyniarska, PR-Digital Manager Herbapol-Lublin.