23 czerwca świętować będziemy nie tylko Dzień Ojca, ale i zakończenie roku szkolnego. Wybierając upominki na te okazje chcemy, aby były one nie tylko oryginalnym gestem, ale także odpowiednio się prezentowały. Rozwiązanie tego problemu znajdziemy w sklepach marki Czas na Herbatę, w których każda zakupiona przez nas wysokogatunkowa kompozycja herbaciana, zapakowana zostanie w specjalnie dedykowane opakowanie.

Coś dla taty, coś dla nauczyciela

Tegoroczny 23 czerwca daje nam okazję, aby tego samego dnia podziękować za trud oraz troskę włożoną w wychowanie zarówno ojcom, jak i nauczycielom. Ich rola w naszym życiu jest wyjątkowo istotna, dlatego za swoją ciężką pracę zasługują na wyjątkowy prezent. Idealny pomysł to wysokogatunkowa herbata od marki Czas na Herbatę. Stanowi ona nie tylko oryginalną alternatywę dla tradycyjnych bukietów czy czekoladek, ale także szansę na moment zasłużonego relaksu przy ulubionym naparze. W salonach marki Czas na Herbatę dostępny jest szeroki wybór herbacianych gatunków z całego świata, dzięki któremu bez trudu dopasujemy smak do upodobań obdarowywanej osoby. W ofercie znajdziemy unikalne, autorskie kompozycje składające się z m.in.: herbaty czarnej, zielonej, czerwonej, białej, dodatków owocowych czy też ziół. Niezależnie od naszego wyboru, marka Czas na Herbatę zadba również o odpowiednie opakowanie – każdy susz zamknięty zostanie w unikalnym kartoniku z dedykacją dla nauczyciela lub mężczyzny.

Po więcej propozycji na Dzień Ojca oraz zakończenie roku szkolnego od marki Czas na Herbatę, zapraszamy do sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net .